Michel Fabrizio: Strach před BMW a Kawasaki

Byl největším překvapením úvodního závodu na Phillip Islandu, nyní si ale myslí, že konkurence od BMW a Kawasaki bude v Aragónu pro Aprilii hodně nepříjemná.

Michel Fabrizio: Strach před BMW a Kawasaki
S rychlými časy, který znamenal startovní pozici číslo 2, stejně jako s umístěními tři a čtyři v obou superbikových závodech, byl pilot s motocyklem Aprilia příjemným překvapením úvodního závodu v Austrálii. Ačkoliv si pilot týmu Red Devils i nadále hodně věří, tak si myslí, že při druhém závodním víkendu na okruhu Motorland Aragón ho čeká více soupeřů, než před sedmi týdny v Austrálii. Tam ovšem byli jeho značkoví kolegové Sylvain Guintoli a Eugene Laverty absolutně neporazitelní.
"Aragón by měl být velmi dobrým územím pro naše Aprilie, ale jsem si jistý, že zde budou BMW a Kawasaki hodně konkurenceschopné", má  názor Fabrizio, který na tomto okruhu vůbec poprvé testoval s RSV4: "Byl jsem tehdy od prvního okamžiku hodně rychlý. Mám rád tento okruh, ale na podiu jsem zde ještě nestál".

Po famózním začátku v Austrálii chce 28-letý pilot z italského Frascati opět jezdit velmi koncentrovaně: "Jsem absolutně odhodlaný pokračoval v tom, co se nám podařilo na Phillip Islandu", říká jasně Fabrizio a míní tím získ minimálně jednoho podiového umístění.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist