Melandri začal s aktivní rehabilitací

Superbikový tovární jezdec Yamahy, Ital Marco Melandri, už začal po operaci svého pravého ramene, s aktivní rehabilitací. Tuto operaci podstoupil italský jezdec těsně před Štědrým dnem a hned druhý den mohl nemocnici opustit.

Melandri začal s aktivní rehabilitací
Kvůli operaci pravého ramene musel Marco Melandri doposud vynechat trénink "fyzičky" a nyní se tedy začal připravovat aspoň na cyklistickém trenažéru, kde se dá vytrvalost v aerobní oblasti pochopitelně také rozvíjet. 

Operace, kterou podstoupil Melandri 23. prosince, byla krátká a úspěšná, takže italský jezdec opustil nemocnici ještě na Štědrý den. Marca Melandriho operoval Dr. Giuseppe Porcellini, tedy ten, který měl předtím "pod nožem" i Valentina Rossiho.
 

28-letý jezdec už delší dobu trpěl ve svém zraněném rameni nepříjemnými bolestmi a tak využil Vánočních svátků jak k operaci, tak i k následné rehabilitaci po této operaci. Dle sdělení továrního týmu Superbike Yamaha by ale nemělo nic bránit jeho účasti na týmových testech, které začnou od  26. ledna v portugalském Portimao, kde tedy bude "Macio" opět v sedle motocyklu YZF-R1.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist