Melandri chce zaútočit na Biaggiho

Marco Melandri se rozhodně etabloval jako nejnebezpečnější protivník vedoucího jezdce šampionátu Maxe Biaggiho. Nyní ale oba dva čeká jejich oblíbená trať, tedy brněnský Masarykův okruh.

Melandri chce zaútočit na Biaggiho
Na žádném jiném okruhu nebyl doposud Max Biaggi (I/Aprilia) tak úspěšný, jako v Brně: Jen třeba v superbicích zde získal Říman čtyři první místa a pět dalších podií. Ovšem Marco Melandri se stal továrnímu pilotovi Aprilie hodně nebezpečným soupeřem. Už v roce 2011 ve své první superbikové sezóně získal 29-letý Ital v Brně, stejně jako jeho krajan Biaggi, jedno vítězství a jedno druhé místo.
"Mám rád brněnský okruh, neboť je rychlý a plynulý. Zatáčky sice nejsou příliš rychlé, neboť se jezdí většinou dvojkou a jen některé na trojku. Ale mezi zatáčkami se dá výkon motoru plně využít. Layout tratě pak přináší opravdu radost, nahoru a zase dolů a navíc je trať dost široká", říká tovární jezdec BMW.
Pro BMW získal Melandri letos už tři vítězství, vloni s Yamahou za celou sezónu čtyři: "Vloni se mně v Brně hodně dařilo, takže si hodně věřím i letos. Myslím si, že tento okruh bude naší RR absolutně vyhovovat. Ovšem počasí má být hodně proměnlivé, takže raději vyčkejme", říká druhý jezdec šampionátu Marco Melandri před Brnem.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist