Max Biaggi – "Brno mě miluje"

Vítězství a druhé místo pro Biaggiho, třetí místo pro Kagayamu, to je výsledek továrního týmu Suzuki při brněnském superbikovém představení.

Max Biaggi – "Brno mě miluje"
Ve svém skvělém přestavení na brněnském okruhu pokračoval italský jezdec Max Biaggi, jenž v prvním superbikovém závodě dojel druhý, zatímco ten následující vyhrál. Tento výsledek rázem opět poslal Biaggiho na druhé místo celkové klasifikace. Jeho týmový kolega Yukio Kagayama již tolik štěstí v Brně neměl. Po loňském double si letos připsal pouze třetí místo v zahajovacím závodě, zatímco v tom druhém havaroval.
Max Biaggi
Brno miluje mě a já miluji Brno. Je neuvěřitelné myslet na to, kolik dobrých vzpomínek mám z tohoto místa a dnes k nim přibyly další. Je to fantastická dráha, která má mnoho různorodých zatáček, nějaké pomalé, nějaké rychlé. Dnes to vypadalo na problém s pneumatikami, ale ve druhém závodě to bylo již lepší, protože bylo chladněji. Na motocyklu jsme před druhým závodem nic neměnili, kromě nových pneumatik. Chtěl bych za tyto dnešní vynikající výsledky poděkovat celému týmu Alstare Suzuki. Už je to dlouho, co jsem naposledy vyhrál závod, ale jednou dnes vyhrát a být jednou druhý mě nutí být šťastným.
Yukio Kagayama
Jsem šťastný z mého prvního závodu a nešťastný z toho druhého. Po mém úspěchu na této dráze v minulém roce a po nedávném zlepšení, jsem si opravdu myslel, že můžu vyhrát závod nebo být dvakrát na pódiu. Po prvním závodě jsem na motorce nic neměnili, ale pokoušel jsem se dohnat vedoucí jezdce, ztratil při tom předek a havaroval. Stalo se to velmi rychle, nic jsem proti tomu nemohl udělat. Až do té doby jsem si opravdu myslel, že nejrychlejší mohu dohonit a dosáhnout na druhé pódium. Nepovedlo se to a tak nejsem tolik spokojený.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist