Kenan Sofuoglu mistrem světa supersportů

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Komentáře
Tom68 (50) napsal 04.10.2010 v 22:37

To AKRO: To se asi neshodnem, je teda zbytečný se hádat. Za čím si musím stát je to, že jezdecká úroveň byla letos (v porovnání s dobou před pár lety a v respektu toho, že je to mistrovství světa). jestli to takhle půjde dál (zejména co se nákladů a jejich pokrytí týče), tak do dvou let máme po dalších závodech.

AKRO (-498) napsal 04.10.2010 v 22:29

Tome, tak jsme se asi dívali na jiné závody! Moc jezdců až na vyjímky sice nebylo, ale závody byly o hodně lepší než MGP

roby (0) napsal 04.10.2010 v 22:11

přesne jak píše Tom68, Intermoto dělá humbuk jak jsou světoví a Honda padá na prd.l, pravda je že z deseti dobrých jezců (letos) jsou 8a9.

Tom68 (50) napsal 04.10.2010 v 14:36

To AKRO: Přečetl jsem si to dobře hned napoprvé. Jenom si nejsem jistý, jesli jsi nějaké závody Supersportů letos viděl. Málo strojů, jezdecká úroveň prachbídná (tedy na to, že se jedná o mistrovství světa. Před pár lety byl úplně jiná, jezdci ja DiSalvo, Lundh nebo Tamburini by měli problém se dostat na bednu v našem mistráku a obávám se, že o jezdce umístěné v desítce není v jiném seriálu zájem ani když donesou peníze. Myslím, že , s drobnou nadsázkou, po třech trénincích by se s nimi kroužilové jako Kallio nebo Aoyama vůbec nepotkali, leda byje předjížděli o kolo). Souboje často končily všelijak jinak než férově. Ještě jeden takovýto ročník a jaké bylo MS. Položím otázku přímo: já jsem tyhle závody sledoval, protože mám rád všechny moto závody od silnice až po plochou dráhu, ale opravdu nevím, co by na letošních supersportech v tv přenose mohlo zaujmout nezainteresovaného diváka - MotoGP kroužilové byli letos proti supersportům super dramatická podívaná.

AKRO (-498) napsal 04.10.2010 v 13:27

Tome! Přečti si pořádně, co jsem napsal!

Tom68 (50) napsal 04.10.2010 v 08:53

Akro, nenech se zmást, ty jsi přece byl vždycky zásadový člověk. Jsou to kroužilové, nedělej nám tady bordel změnou názoru.

AKRO (-498) napsal 03.10.2010 v 22:39

Desmo69 - Promiň, ale byl jsem s kámoškou ve vinárně a vrátil se až teď. No máš určitě pravdu, že se jich dost neudrželo na motorce, ale zase pro průběh závodu je to zajímavější, než parta MGP-kroužilů, kteří sice dojedou, ale zase to není závod, ale soutěž pravidelnosti!

Kubát (1404) napsal 03.10.2010 v 19:12

je zajímav, že nakonec masimo přeskočil gina v celkovém hodnocení. ten prostě kones sezony nezvládl. taky si myslím, že trošku spadne jeho cena na přestupovém trhu a mohl by zůstat u intermota a příští sezonu vyšperkovat

JollyJoker (1004) napsal 03.10.2010 v 17:56

Laverty měl dneska dobrou rychlost

desmo69 (638) napsal 03.10.2010 v 17:41

Tak jestli se při závodění neudržijou na motorkách, tak to není nic, čím bych se chlubil teda Myslím že už nevíš jakou větší pitomost říct co?

AKRO (-498) napsal 03.10.2010 v 16:48

Ale během závodu se aspoň něco dělo a popadalo to! To se v SPZ-šaškárně stává tak jednou za rok až dva!

desmo69 (638) napsal 03.10.2010 v 16:24

A ty časový rozdíly v cílu naznačujou velkou bojovnost

desmo69 (638) napsal 03.10.2010 v 16:23

Ale snad mluvíš o dnešku, že je 12jezdců v cíli skoro horší, jako 15 v motogp. Není to názor zaslepence? No samozřejmě že je

AKRO (-498) napsal 03.10.2010 v 16:16

Ale Desmo! Minule jich dojelo v SSP dvacet! To se nemůže v MGP stát už proto, že jich bývá na startu 16 a dokrouží jich 15! V SSP jich dnes jelo 19 a vypadlo 7. Aspoň je vidět, že se tam bojuje a nekrouží jako v MGP!

desmo69 (638) napsal 03.10.2010 v 16:01

Akro, co tím chceš říct "skoro"? 12 jezdců v cíli je o něco lepší, jako 15? Tohle je přesný důkaz tvé zaslepenosti. I kdyby dojel jen jeden, stejně je to jen skoro horší Akro, Akro

Kryšpín (7) napsal 03.10.2010 v 15:30