Jules Cluzel: V Aragónu chce dojet dvakrát v Top-10

Jules Cluzel má rád nové výzvy. Pro Aragón si sám stanovil dojet dvakrát v Top-10.

Jules Cluzel: V Aragónu chce dojet dvakrát v Top-10
V Austrálii byl Cluzel odmávnut šachovnicovým praporkem na místech 11 a 7 -  tedy zas tak moc daleko od svého cíle pro Aragón zase neskončil. Ovšem na Philip Islandu mu nahrálo do karet několik náhod...

V prvním závodě spadli Carlos Checa (E/Ducati) a Marco Melandri (I/BMW), Davide Giugliano (I/Aprilia) musel do boxu s defektem motocyklu. Ve druhém závodě chyběl Checa, k tomu společně kolidovali Loris Baz (F/Kawasaki) a Chaz Davies (GB/BMW), a tato kolize hodně zpomalila týmového kolegu Leona Camiera (GB) a také pilota týmu Pata Honda Leona Haslama  (GB). To vše samozřejmě ovlivnilo Cluzelovo dobré umístění ve druhé jízdě a mladý Francouz to dobře ví.
"Jasně, že to vím. Ale já jsem si dal pro Aragón docela pěkný cíl. Stejně pojedu co nejlépe umím a uvidíme, co z toho vyjde. Chci se v každém případě oproti Austrálii zlepšit", směje se pilot Suzuki.

Důvod k optimismu získal Cluzel při testech v Aragónu minulý týden, kde se nadále zabýval změnou svého jezdeckého stylu na superbikový motocykl a přitom se mu dařilo zlepšit se i časově: "Naučil jsem se, jak lépe nastavit GSX-R a také jsem poznal, jak se chová v určitých situacích. Jsem hodně vzrušený a už chci být co nejrychleji znovu na trati", říká 24-letý vicemistr světa supersportů 2012.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist