James Toseland zvýšil svůj náskok

Britský jezdec James Toseland zvýšil svůj náskok na čele superbikového Mistrovství světa, kde má nyní na druhého Maxe Biaggiho odstup 13 bodů.

James Toseland zvýšil svůj náskok
V prvním závodě na okruhu Ricardo Torma ve Valencii James Toseland získal 11 bodů, když po problémech s přilnavostí zadního kola skončil v cíli pátý. Druhý závod se již stal jeho kořistí, když zde naopak absolvoval vynikající závod nejen se svým největším rivalem Maxem Biaggim, ale i s celkově třetím Noriyuki Hagou.
James Toseland (HannSpree Ten Kate Honda)
Problém v prvním závodě jsem měl poté, co se mi posunula na ráfku pneumatika. To je vše co k tomu můžu říci. Druhý závod byl úžasný. Na druhém motocyklu jsem měl páteční nastavení a proto patří velké díky mému týmu, který na tom motocyklu skvěle zapracoval. Jsem hrozně šťastný, že jsem zde dokázal zvítězit. Minulý rok jsem zde byl devátý a jedenáctý, proto jsem chtěl letos zajet lépe. Byl to opravdu ohromný závod, musel jsem do souboje dát naprosto vše, musel jsem bojovat až do konce. Podařilo se mi to a odjíždím odsud jako vedoucí jezdec šampionátu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist