Jakub Smrž neměl v Brně štěstí

„Chtěl jsem dát mým fanouškům lepší výsledek,“ řek Jakub Smrž po závodech WSBK v Brně, kde během první jízdy havaroval a v té druhé dojel třináctý.

Jakub Smrž neměl v Brně štěstí
Kousek toho sportovního štěstí chybělo českému jezdci Jakubu Smržovi při domácím závodě Mistrovství světa superbike, když na okruhu v Brně první jízdu nedokončil, zatímco ve druhé prohrál souboj o jedenáctou pozici o pouhé tři desetiny. Zisk tří dalších světových bodů jistě potěší, nicméně Kuba svým fanouškům chtěl dát větší možnost k radosti.
„Byl to špatný den a to na tomto okruhu,“ říkal Jakub Smrž po závodech v Brně. „Pro první závod jsme si vybrali tvrdé pneumatiky, ale zadní měla ihned špatnou přilnavost. Pak najednou, když jsem předjel Iannuzza, mě podklouzlo bez varování přední kolo a já skončil ve štěrku. Do druhého závodu jsem měl dobrý start. Po prvním kole jsem byl třináctý s jen několika sekundami ztráty. Motorka pracovala dobře, ale pneumatiky začaly brzo klouzat. Nicméně byl jsem celý závod schopný jezdit s Neukirchnerem a Muggeridgem, bojovali jsme o jedenácté místo. Bohužel jsem je nebyl schopný v posledním kole předjet a dojel jsem třináctý s několika setinami ztráty. Chtěl jsem dát mým fanouškům lepší výsledek, ale smůla měla poslední slovo!“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist