Jakub o Monze ...

... a o tom, jak se věci mají.

Jakub o Monze ...

Vůbec nic není ztraceno. Závody jsou přeci až v neděli.


Jakub Smrž víkend rychlosti v italské Monze začal velmi slibným vítězstvím v první volném tréninku. 
Jeho zapisování se do podvědomí fanoušků superbikového šampionátu pokračovalo i při prvním měřeném tréninku, kdy skončil pátý. Dnešní druhý ranní trénink nedopadl tak jak by si jezdec italské stáje Guandalini by Grifos představoval, neboť mu pár minut před koncem kvalifikace došel benzín. 
I přesto se však v nabité konkurenci dostal do Superpole, kde mohl svou pozici znova vylepšit. Nepodařilo se a tak do nedělních dvou jízd vyrazí z 15-té startovací pozice. 
A jak už Kuba několikrát ve své kariéře předvedl,  zezadu jet umí. Tak se nechme překvapit.

Jakub Smrž: „Včera šlo všechno úplně samo, ale po dnešních trénincích jsem trošku zklamaný. Ke konci kvalifikace mi došel benzín, což mě připravilo o několik kol, ale i tak jsem se dnes celý den trápil. Všechny časy byly zhruba stejné jako můj včerejší a velice těžko jsem zrychloval. Ani kola s kvalifikační gumou se mi nepovedly a v Superpole jsem na 3. úseku udělal chybu, která mě stála 3. řadu. Ze včera jsme na motorce nic nezměnili a kromě několika problémů v nastavení můžu hledat chybu jen sám v sobě. Zítra je ale nový den a test gum na zítřejší závod dopadl dobře. Ráno si ještě vyzkouším obě motorky, protože je možné, že na závod zvolím tu náhradní, s kterou se mi dnes jelo o trochu lépe. Nejen, že byla rychlejší, ale zároveň byla mnohem stabilnější při brždění po dlouhých rovinách.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist