Intermoto po australské kvalifikaci

Jezdci týmu Intermoto Czech odstartují do druhého závodu mistrovství světa supersport z 26. a 29. pozice.

Intermoto po australské kvalifikaci
Na australském okruhu Phillip Island proběhly kvalifikační boje na druhý závod mistrovství světa supersport. Pro tým Intermoto Czech ani daleká Austrálie neznamenala odpočinutí od tvrdé práce, naopak po havárii Williama de Angelise v katarském závodě bylo na motocyklu mnoho práce. Během všech tréninků a kvalifikací mechanici neustále pracovali na motocyklu Mathieu Lagriveho, který v týmu nahradil zraněného Willyho. Hlavním cílem pro tým bylo dobré nastavení obou strojů, se kterými se jezdci Intermota postaví zítra na start závodu. Celý tým věří, že se tento cíl podařilo splnit a vše je tak nyní směřováno k dobrému výsledku v samotném závodě.
Josef Kubíček – manažer týmu
Hlavní problém byl v elektrickém systému motocyklu Mathieu Lagriveho. Ten byl po dvou haváriích v Kataru poškozen více, než se při prvním ohledání předpokládalo. Myslím, že se nám problém v elektroinstalaci nakonec podařilo vyřešit, i když vše potvrdí až samotný závod. Matt zde na tomto superrychlém okruhu dlouho nestartoval a i to je znát na jeho výkonu. Sám říká, že cítí v některých zatáčkách, že ztrácí víc než by měl. Důležité ovšem je, že se každým vyjetím z boxů dokáže zlepšovat a tak věřím, že zítra může podat dobrý výkon.
Také bych chtěl naše příznivce informovat o tom, že William de Angelis absolvoval v Itálii druhou operaci jeho zraněné ruky, na které má zlomené tři prsty. Celý tým mu přeje brzké uzdravení, ke kterému dojde, jak věříme, velmi rychle.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist