HTM BMW: Kvůli nezaplaceným účtům chybí v Doningtonu

Česko-italský tým Effenbert Liberty Ducati už v MS-Superbike začátkem tohoto týdne skončil. HTM BMW sice sní o návratu - má ale nezaplacené účty a v paddocku Donington Park rovněž chybí.

HTM BMW: Kvůli nezaplaceným účtům chybí v Doningtonu
Před dvěma týdny při závodním víkendu v Monze musel první tým MS-Superbike stáhnout plachty a zakotvit v přístavišti. HTM Racing sice v paddocku byl, týmový truck zaparkoval, a také pilot Ivan Clementi byl na správném místě v paddocku, bohužel neměl k dispozici motocykl. Proč? Z úplně jasného a prozaického důvodu: Feel Racing, tedy dodavatel motocyklové techniky BMW S1000RR pro HTM Racing už dlouho nedostal zaplaceno.

Lidé z HTM sice všude tvrdili, že při příštím závodě na okruhu Donington Park bude opět všechno v pořádku...Nyní v Anglii ale tým kompletně chybí! Jako oficiální důvod této absence je uváděno, že tým staví vlastní motocykl a za dva týdny v Portimão budou opět v paddocku...

Ovšem věřících v současném superbikovém paddocku je stále méně a méně a tak této verzi nevěří zřejmě nikdo!

Nebylo by daleko jednoušší zaplatit otevřené účty, než začít od samé nuly s vlastním motocyklem - a to ještě cestovat tak daleko až do Portugalska?
38-letý jezdec tohoto týmu Ivan Clementi má na svém kontě pouhopouhých 14 mistrovských bodů.

Potom, co HTM chyběl v Monze, se začátkem tohoto týdne oficiálně a definitivně odhlásil ze šampionátu MS-Superbike skandály velmi známý česko-italský tým Effenbert Liberty Ducati (pilot: Mark Aitchison). To znamená, že aktuální startovní superbikový rošt obsahuje pro zbytek sezóny 18 stabilních jezdců - pokud se tedy (a dá se to bohužel očekávat!) nedotknou finanční porblémy některého z dalších soukromých týmů...

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist