Honda World Superbike Team otevírá svůj servisní box

Část fanoušků značky Honda, kteří příští víkend (20.-22. července) přijedou do Brna na deváté kolo mistrovství světa superbiků, mají fantastickou příležitost sledovat tým Honda World Superbike Team v akci - zblízka a naživo.

Honda World Superbike Team otevírá svůj servisní box
Už potřetí v této sezóně plánuje Honda tým postavit ve svém brněnském servisním boxu speciální systém, který bude na jedné straně tvořen průhlednými panely, jež umožní dokonalý pohled na jezdce i mechaniky při práci během tréninkových a kvalifikačních jízd.

Systém poskytne návštěvníkům detailní pohled na výměnu kol, seřizování pérování a rozhovory s jezdci. Jedná se o fantastickou možnost sledovat činnost motocyklového závodního týmu při mistrovství světa.
Možnost návštěvy servisního boxu týmu mají všichni držitelé vstupenek do paddocku, poté, co u stánku Honda předloží registrační doklad od vlastnictví motocyklu či vozu značky Honda. Na oplátku obdrží náramek týmu, který jim zajistí vpuštění do boxu.

Manažer týmu Ronald ten Kate k tomu říká: "Jsme zvyklí budovat plošinu pro hosty v našich boxech v Assenu, ale tento nový systém, jehož popularita vzrostla hlavně v Imole a Monze, funguje velmi dobře a umožňuje návštěvníkům sledovat veškeré dění z pohledu mechanika."
Jonathan Rea, který je jezdcem týmu, říká: "Je pro fanoušky skvělé, že se mohou dostat takhle blízko a vidět, co celý víkend děláme. Já se obvykle dost soustředím na přípravu stroje na závod, takže si návštěvníků většinou ani nestihnu všimnout, ale vím, že si to hodně užívají."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist