Hodně žádané motocykly BMW

Ačkoliv oficiální superbikový tovární tým BMW příští rok už na startovním roštu neuvidíme, tak šance vidět i v roce 2013 čtyři motocykly BMW - a možná i pět - jsou víc než reálné.

Hodně žádané motocykly BMW
Vedle obou továrních motocyklů Marca Melandriho (I) a Chaze Daviese (GB) projevily zájem o motocykly BMW i některé soukromé týmy. Jedním z nich je ze sezony 2012 známý Grilini Progea tým, dále Supersonic (2012 jezdil v britském šampionátu a nyní by se chtěl vrátit do světového superbikového šampionátu) a nově Team Asia.
A to dle hlášení Radia Paddock se chce opět postavit na startovní rošt česko-italský tým Effenbert, přičemž z doposavadních motocyklů Ducati by chtěl jet nově na BMW. To by bylo v ideálním počtu dohromady šest motocyklů BMW.
Je zde ale hodně velký problém: Boss BMW-Italia Andrea Buzzoni jasně říká, že kapacita motorek a náhradních dílů je maximálně pro pět jezdců, tedy včetně dvoučlenného továrního týmu s Melandrim a Daviesem.

Jako jezdci do privátních týmů přichází v úvahu různá jména: Buzzoni a jeho týmový manažer Serafino Foti by chtěli za každou cenu vidět v seriálu WSBK jejich šampiona Superstock-1000-2012, Sylvaina Barriera (F). Ovšem k tomu potřebuje Buzzoni partnera, tedy nějaký tým, vždyť ten oficiální tovární už je plný.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist