HANNspree Ten Kate Honda si jede pro body

Tedy takový je cíl pro nadcházející závodní víkend na Phillip Islandu v Austrálii.

HANNspree Ten Kate Honda si jede pro body

Týmu se totiž příliš nevydařil start do letošní sezóny, protože na okruhu Losail v Kataru měli jezdci třídy Supersport jezdci Andrew Pitt a Jonathan Rea pád, a tak si všichni přejí uspět. Pro jezdce Superbiků -Carlose Checu, Kenana Sofuoglu a Riyuichi Kiyonariho to budou první jízdy na této velmi rychlé trati s novými motocykly CBR1000RR Fireblade.

WSS
Andrew Pitt, Honda CBR600RR

„Máme všechno co potřebujeme pro to, abychom se kvalifikovali do první řady a jsem si jistý že můžeme podal výborný výkon."

Jonathan Rea, Honda CBR600RR
„Necítím se úplně dobře. Začátek sezóny se nepovedl, měl jsem pád a to není ta správná cesta. Odnesl jsem si z toho i trochu poraněnou ruku ale do víkendu by to mělo být v pořádku.
Tady v Austrálii jsme už testovali a máme připravené dobré závodní nastavení takže bychom měli být rychlí hned od začátku."


WSBK
Carlos Checa, Honda CBR1000RR
„Budou to pro nás první jízda na tomto okruhu na superbiku protože jsme tady chyběli při testech počátkem roku. Nejdůležitější bude najít vhodnou pneumatiku, ale ne jen pro jedno rychlé kolo, ale takovou která bude dobrá po celý závod. Pokud se nám to povede, máme šanci být vepředu.
Nová motorka je mnohem lepší než ta loňská a proto si myslím že můžeme uspět."


Riyuichi Kiyonari, Honda CBR1000RR
„Můj cíl je kvalifikovat se do Superpole. V Kataru nebyly moje výsledky dobré a tak mám co napravovat. Phillip Island znám, už jsem tady testoval a tak doufám že mi to pomůže podat dobrý výkon.“

Kenan Sofuoglu, Honda CBR1000RR
„Bude to tady další tvrdý víkend, protože všechny trati jsou teď pro mě vlastně nové a začínám tak od začátku . Navíc tenhle okruh není jednoduchý pro jízdu na Superbiku. Nejsem ještě na motorce dostatečně uvolněný, stále jezdím spíš jako na Supersportu s vysokou rychlostí v zatáčkách a to je špatné pro přední pneumatiku. Myslím že pátek bude tvrdý, ale v sobotu bych mohl být okolo top ten."


Pro připomenutí, HANNspree Ten Kate Honda letos obhajuje tituly v obou nejprestižnějších třídách, v superbicích loni vyhrál James Toseland (letos MotoGP Yamaha Tech3) a v supersportech právě Kenan Sufuoglu.

... a tady je Kenan na ještě civilním Firebladu:

 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist