Foggy Petronas Racing testuje v Austrálii

Superbikový tým Foggy Petronas zahájil testovací program roku 2006, Steve Martin a Craig Jones od úterka absolvují čtyřdenní test na australském okruhu Phillip Island.

Foggy Petronas Racing testuje v Austrálii
Tým Foggy Petronas Racing začal v úterý čtyřdenní test motocyklů Petronas FP1, se kterými Steve Martin a Craig Jones absolvují na australském okruhu Phillip Island první testovací dávku roku 2006. Poté, co poslední test týmu legendárního Carla Fogartyho absolvovali oba jezdci se zdravotními problémy [Martin po operaci ledviny, Jones s virózou], čekali oba jezdci na návrat do sedla svých strojů. Tento návrat sice trochu ovlivnilo nepříznivé počasí, přesto dokázal Craig Jones proměnit svou první návštěvu tohoto okruhu v nejlepší čas 1:37,83, ke kterému dospěl v průběhu téměř padesáti kol. Steve Martin na svém domácím okruhu téměř okamžitě dokázal nalézt stabilní rychlost, když konzistentně jezdil časy okolo 1:34,0. Jeho tvrdá práce se projevila během více jak sedmdesáti kol, při kterých testoval nový materiál.
Craig Jones
"Cítím, že jsem se okruh naučil tak na 75 procent, dnes jsem měl z jízdy opravdu dobrý pocit. Byl jsem zde poprvé a tak jsem se musel hodně rozkoukávat, tento okruh je zcela jiný než okruhy, na kterých jsem doposud jezdil. Je rychlý, zvlněný a hrbolatý s mnoha slepými zatáčkami, hodně je zde větrno. S tím, co jsem dnes dosáhl, jsem spokojený, ačkoliv několik menších technických problémů mi zabránilo v dosažení lepšího času. Nyní se tedy již těším na další den testovacího programu."
Steve Martin
"S tím jak se vyvíjel den jsem spokojený. Vždy když jsem vyjel, tak jsem udělal pozitivní kroky vpřed. Dobré byly také okruhové časy, které byly od začátku stabilní. Je dobré být zpět na motocyklu v plném zdraví a v dobré kondici."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist