Flamminiho dobrá nálada

Obchodní ředitel promotéra superbikového šampionátu Infront, Paolo Flammini, si je jistý, že v příštím roce pojede WSBK 24 permanentních jezdců.

Flamminiho dobrá nálada
"Mistrovství světa superbiků je absolutně v pořádku. Sedm továren - Ducati, Yamaha, Aprilia, Honda, Suzuki, BMW a Kawasaki - znamená, že tento šampionát je nejbarevnější a nejzajímavější mistrovství světa na dvou kolech" má velmi dobrou náladu Paolo Flamini,  a pokračuje: "Myslím si, že je reálné mít v příštím roce na startu 24 permanentních jezdců. A já jsem dokonce takovým optimistou, že si myslím, že jich bude 26 až 27". 


Jedno je ovšem jasné i Flamminimu, 31 jezdců jako vloni v Doningtonu už asi na startu v roce 2010 na žádném závodě nebude. Ačkoliv úspěch představení nazvaného "Mistrovství světa superbikových motocyklů" je zaručen celkem sedmi továrnami a to vždy se dvěma Top piloty, tak privátních týmů na základě hospodářské krize ubývá.  


"Yoshimura Suzuki pojede na "wild card" čtyři závody v roce 2010 a v sezóně 2011 chce jet kompletní šampionát jako permanentní tým", říká optimisticky Flamini a hned vysvětluje dále: "Myslím si, že bude velmi zajímavé, když v poli pojede další tým Suzuki na velmi vysoké úrovni". 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist