Ducati Xerox: Od Assenu startujeme naplno

Tovární tým Ducati Xerox chce vzít Assen jako začátek nového úspěšného startu do této sezóny a to navzdory tomu, že Haga ve Valencii jeden závod vyhrál.

Ducati Xerox: Od Assenu startujeme naplno
V nizozemském Assenu chtějí tovární piloti italské Ducati konečně začít superbikovou sezónu naplno. Po dobrém začátku v Austrálii absolvovali Noriyuki Haga a Michel Fabrizio průměrný závod v Portimao a s rozpoluplnými pocity potom Valencii. Zatímco Haga tam vyhrál první letošní závod, tak týmový kolega Fabrizio si připsal dvě nuly!


"Samozřejmě, že jsem rád za své první letošní vítězství. Chci proto i v Assenu zajet dva výborné závody. Vloni se nám zde dařilo zatím nejlépe vůbec v Holandsku a to bych chtěl zopakovat", říká vicemistr světa Nori Haga, který vloni v Assenu jednou vyhrál a jednou skončil druhý: "Je mně jasné, že potřebuji okamžitě dva skvělé výsledky, abych doplnil bodovou díru", ví dobře tovární jezdec Ducati Haga, který ztrácí na leadra šampionátu Leona Haslama 44 bodů.  Michel Fabrizio absolvoval mezi Valencií a Assenem dodatečné testování v Mugellu, kde odstranil brzdové problémy, které ho provázely ve Valencii: "Tento test v Mugellu byl opravdu nutný a já se nyní cítím daleko lépe, neboť jsme našli řešení pro brzdové problémy, které mě ve Valencii potkaly a ovlivnily mé výkony. V Assenu musím začít hodně zčerstva nový start do sezóny a být konkurence schopný. Doposud jsem neměl na této trati vůbec štěstí, snad se to nyní změní", myslí si 25-letý italský jezdec Michel Fabrizio.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist