Ducati Xerox o brněnském testování

Tým Ducati Xerox hodnotí čtyři dny testování na okruhu v Brně.

Ducati Xerox o brněnském testování
Během jednoho týdne absolvoval tovární tým Ducati Xerox dva testy na brněnském okruhu. Celkem čtyři dny na motocyklech daly Régisu Laconimu a Jamesu Toselandovi velkou příležitost připravit motocykly nejen na nadcházející závod v italském Misanu, ale i na další závod, který se bude konat právě na brněnském okruhu uprostřed července. Oproti minulému týdnu byly továrnímu týmu Ducati při druhé brněnské návštěvě příznivě nakloněné i povětrnostní podmínky. Vedle testování pneumatik Pirelli byli jezdci schopni pracovat i na nastavení svých motocyklů, na kterých zkoušeli i několik nových dílů. Své nejlepší časy poté Toseland i Laconi dosáhli na závodních pneumatikách. Zatímco Régis Laconi brněnský okruh důkladně zná ze svého působení v Grand Prix, mladší James Toseland byl na brněnském okruhu absolutně poprvé.
James Toseland (2:03,2)
Je to opravdu dobrý okruh, trochu jako Mugello s dlouhými, rychle následujícími zatáčkami. S tím jak test probíhal jsem docela spokojený. Motocykl pracoval dobře. Trochu času jsem ztratil včerejším předčasným ukončením testování a také dnešními podmínkami, které nebyly dobré, ale cítím, že bez toho mého pádu jsem mohl ještě zrychlit.
Régis Laconi (2:03,4)
Trochu obtížně jsem pro tento okruh hledal správný rytmus, bylo to kvůli podmínkám, ale jsem si jistý, že v červenci bude dráha teplejší a vše půjde snadněji. Pro závod mám již docela dobré nastavení, ale musíte si uvědomit, že až se sem vrátíme, tak budou podmínky jiné.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist