Ducati potvrdila v Brně své setrvání ve WSBK

V rámci TK na Masarykově okruhu během Grand Prix potvrdil tovární šéf Ducati Gabriele dell Torchio účast této italské továrny i v následujících rocích.

Ducati potvrdila v Brně své setrvání ve WSBK
V rámci tiskové konference na Masarykově okruhu v Brně potvrdil tovární boss Ducati Gabriele dell Torchio, že se tato italská továrna zúčastní s oficiálním továrním týmem mistrovství světa superbiků 2011. Tímto svým oznámením potlačil Gabriele dell Torchio veškeré fámy o tom, že se kvůli letošním neúspěchům nebude Ducati angažovat s továrními motorkami a jezdci v roce 2011 v seriálu WSBK.


"World Superbikes zůstává jedním z našich hlavních zájmových cílů", řekl dell Torchio a dodal: "Máme ve WSBK hodně dlouhou tradici a tak uvidíte příští rok a v rocích následujících motocykly Ducati i nadále na startu tohoto motocyklového šampionátu. Obě dvě série patří sice do kompetence Filippa Preziosiho, ale máme v továrně dvě různá závodní oddělení, která pracují speciálně jak pro MotoGP, tak pro WSBK".

Otázku, zda se Rossi někdy objeví s motocyklem Ducati na startu superbikového závodu, nechal dell Torchio otevřenou: "Bude záležet jen na něm. Samozřejmě, že bychom ho rádi viděli na našem superbikovém motocyklu, ale upřímně řečeno, měl by se plně koncentrovat na závody MotoGP". 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist