Druhý domácí podnik pro stáj Pedercini

Víkendový podnik superbikového šampionátu v Imole je pro stáj Pedercini jejich druhým domácím podnikem, kde by rádi dosáhli lepšího výsledku než naposledy v Monze, odkud si oba jejich jezdci Federico Sandi a Alexander Lundh odvezli jen tři body.

Druhý domácí podnik pro stáj Pedercini
V portugalském Portimau zaznamenal Federico Sandi prozatím nejlepší výsledek sezony, když v prvním závodu Superbiků obsadil desátou pozici. Nyní má na kontě třiadvacet bodů a v průběžném hodnocení šampionátu je šestnáctý.

„V Imole to mám rád, protože je to jeden z okruhů, který znám opravdu dobře,“ uvedl před cestou do dějiště sedmého podniku Federico Sandi. „Loni jsem tam v kategorii Superstock 1000 neměl štěstí, ale pevně věřím, že tomu letos bude jinak. V posledních závodech jezdí Kawasaki stále lépe, ale i tak nás čeká od prvních pátečních tréninků spousta práce s hledáním toho správného nastavení, protože to na této dráze není zrovna snadné.“
Švédský závodník Alexander Lundh zatím nasbíral jen deset bodů a jeho nejúspěšnějším podnikem byl zahajovací závod na Phillip Islandu, kde v obou kláních získal čtyři body. V dalších pěti kolech jich získal jen šest, takže mu to stačí na průběžné dvacáté místo. Na týmového kolegu teď ztrácí třináct bodů.

„Bude to poprvé, kdy v Imole pojedu v sedle Superbiku,“ uvedl Alexander Lundh. „Naposledy jsem tu závodil v roce 2011 s motocyklem třídy Supersport a závod bohužel pár kol před cílem nedokončil. Doufám, že to tentokrát bude lepší. Co se mě týče, tak se stejně jako vždy pokusím získat nějaké dobré výsledky.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist