Do závodu ze druhé řady

Tým Intermoto Czech Klaffi nastoupil na okruhu v Imole ke kvalifikaci na další závod mistrovství světa supersport. Na programu byl také závod evropského šampionátu Superstock 600.

Do závodu ze druhé řady
Na okruhu Enza a Dina Ferrari proběhla kvalifikace na zítřejší závod mistrovství světa supersport. Sanmarinský William de Angelis odstartuje ze sedmého místa, naopak Mathieu Lagrive, francouzský jezdec týmu Intermoto Czech Klaffi, bude startovat z 23. místa na startovním roštu.
Pro jezdce ze San Marina to byla dnes nejlepší kvalifikace v jeho působení v supersportovém mistrovství světa. Start ze druhé řady dává velkou šanci na dobrý výsledek, který si celý tým po několika smolných závodech jistě zaslouží a Willymu moc přeje. Francouzský jezdec během kvalifikace havaroval v nově přebudované šikaně a na rezervním motocyklu se poté již nedostal do optimálního tempa. Start ze šesté řady je velmi složitý, nicméně časy které dosahoval při páteční kvalifikaci i při obou trénincích naznačují, že jezdec královéhradeckého týmu šanci na bodovanou pozici zcela jistě má.
Závěr sobotního dne patřil tradičně závodu evropského šampionátu Superstock 600, ve kterém v barvách týmu Intermoto nastupuje mladý Patrik Vostárek. Pražský jezdec celý závod bojoval ve skupině s Italem La Marrou, Belgičanem Lonboisem a Britem Northoverem. Po mnoha vzájemných předjetí projel nakonec Patrik cílem na 23. místě.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist