Dlouhé horké léto!

SBK se chystá vrátit na závodní trať v osmém kole mistrovství světa, kterým se otevře letní série Grand Prix. Tým Effenbert je připraven na závod poté, co se zúčastnil za velkého zájmu fanoušků obou představení Sirolo a WDW.

Dlouhé horké léto!
Vše je tedy připraveno pro osmé kolo mistrovství světa superbike, které se koná ve Španělsku na okruhu Motorland Aragon příští víkend. Tým Liberty Racing se všemi třemi svými jezdci Sylvainem Guintolim, Jakubem Smržem a Maxime Bergerem je motivován navázat na výsledky ze začátku sezóny.

Během přestávky po Grand Prix Misano se tým nejdříve zúčastnil akce na městské trati Sirolo a potom WDW 2012, tedy dvou velkolepých událostí, kdy se fanoušci dostali do přímé blízkosti s kompletní posádkou českého týmu a mohli tak nasát jedinečnou závodní náladu.

Nyní se tedy tým Liberty Racing plně koncentrovaný vrací na GP Španělska, kde se mu dařilo v roce 2011 se střídavými úspěchy. Zatímco Sylvain Guintoli dojel dvakrát na jedenáctém místě, tak Kuba Smrž, po velmi dobré kvalifikaci nešťastně havaroval v obou jízdách.

      

V návaznosti na velké úspěchy ze začátku sezóny 2012 odjíždí do Aragonu s těmi nejlepšími úmysly, a je pouze na pilotech Guintolim, Smržovi a Bergerovi přeměnit je na výkony hodné týmu Liberty.

O trati Motorland Aragon
Okruh Aragon bude hostit již podruhé superbikovou Grand Prix Španělska. Trať je dlouhá 5,344 metrů, má celkem 17 zatáček, 10 pravých a 7 levých a také dlouhou cílovou rovinku 1,300 metrů. To vše nabízí pro jezdce několik předjížděcích možností. Je samozřejmé, že tato trať se bude těšit velkému zájmu španělské veřejnosti a také davu fanoušků superbikových závodů.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist