Crutchlow: Spies je fenomenální

Yamaha se sice stala v roce 2009 mistrem světa v superbicích, ale nástupci Bena Spiese v sedle továrního motocyklu Yamaha už ale dobře vědí, jak velký podíl na úspěchu měl právě Texasan.

Crutchlow: Spies je fenomenální
Kousek po kousku se James Toseland a Cal Crutchlow cítí stále lépe a lépe v sedle motocyklu Yamaha R1 a přibližují se tak k absolutní špičce. Ovšem ta cesta je hodně kamenitá a problémy jsou nemalé, jsou si zajedno oba dva Britové. Minimálně ale mezi nimi oběma funguje vzájemná komunikace:


"Společně si dobře mezi sebou rozumíme, je to skvělé, mít britského týmového kolegu. Posledním byl  Leon Haslam v BSB a to jsme si tehdy skvěle rozuměli. Doufám, že to nyní s Jamesem bude stejné" doufá Cal Crutchlow. 


Mistr světa Ben Spies totiž během celé sezóny 2009 vždy říkal, kolik problémů má se superbikovým motocyklem Yamaha. Vzhledem k jeho skvělým úspěchům se ale těmto prohlášením všichni jen smáli. Crutchlow nyní na vlastní kůži poznal, že každé slovo, které Spies tehdy o svém motocyklu říkal, byla bohužel pravda. O to více ale supersportový mistr světa uznává Benovo závodnické umění a i to, jak se prezentoval v závodě MotoGP ve Valencii: "To co předvedl ve Valencii, to bylo fenomenální. Ukázal tam, že je vynikající závodník. Nejen na superbikovém motocyklu, nýbrž i na motocyklu MotoGP. Doufám, že budu moci jít v jeho šlépějích", dodává Cal Crutclow.


Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist