Crutchlow je jak Teuchert

Co se týká jednoho rychlého kola, tak je Cal Crutchlow už nyní celý rok opravdovým špičkovým jezdcem. Ale absolvovat rychle celou závodní vzdálenost, to mu zatím činí problémy.

Crutchlow je jak Teuchert
Většina expertů ale tyto Crutchlowovy problémy přisuzuje především továrnímu motocyklu Yamaha R1 než jezdci samotnému: "Se všemi, se kterými jsem pracoval, tak jsem doposud poznal jen jednoho, který dával závodění opravdu vše", říká Crutchlowův šéfmechanik Markus Eschenbacher a dodává: "Byl to Jörg Teuchert (mistr světa supersportů 2000 - pozn. redakce). Prostě závodník se vším všudy, pro kterého je závodění na motocyklu úplně vším". 


Ziskem tří Superpolí a stejným počtem podiových umístění tak mistr světa supersportů toto mínění jen potvrzuje. I na posledních testech v Imole se snažil britský jezdec tento "svůj" handicap odtsranit: "Během testů jsem jel třeba i 30 kol s jednou pneumatikou. A většinou jsem používal jen závodní gumy, abych našel lepší závodní nastavení motocyklu. Cítím, že to už nebude dlouho trvat a já vyhraji svůj první superbikový závod. Je sice pěkné, že jsem rychlý, ale počítají se pouze vítězné závody a ty mně zatím chybějí", říká před Brnem Cal Crutchlow, který na posledních testech v Imole zajel suverénně nejlepší čas. 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist