Corser: Chci být nejstarším mistrem světa

Tovární pilot BMW Australan Troy Corser má za sebou, stejně jako jeho stájový kolega Leon Haslam, kompletní letošní zimní testovací program, ovšem většinou na mokré dráze.

Corser: Chci být nejstarším mistrem světa
"Nešťastnou shodou okolností bylo během testů pouze špatné počasí. Testovali jsme celkem pět dní a pouze jeden den v Jerezu bylo sucho, takže jsme mohli nasbírat potřebné informace. Poznatky a komentáře ode mě a od Leona byly vesměs identické, neboť pracujeme stejným směrem. Ve spolupráci s firmou  Öhlins jsme hodně testovali různé nastavení pérování", řekl po testech v Portimao Troy Corser.


"Některé problémy, které jsme měli na suchu, jsme ale vyřešili i na mokré trati. Navíc během některého závodního víkendu může i pršet. A třeba při pomalejší jízdě dostaneme v určitých věcech lepší přehled", řekl Australan, který teprve nyní odlétá domů.

Minulou sobotu oslavil Troy Corser své 39. narozeniny: "Sám se ale cítím na 30. Těším se už na příští rok a chci slavit úspěchy. Chtěl bych se totiž stát nejstarším mistrem světa. Nyní letím domů do Austrálie, nejdříve si trochu odpočinu a potom začnu pracovat na fyzické kondici. Předsevzal jsem si, že to bude hodně intenzivní. Chci se totiž zlepšit!".


Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 6x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist