Checa doufá, že bude pro Imolu v dobré kondici

Čtyřicetiletý Carlos Checa je přesvědčen, že už příští týden bude v Imole natolik zdravotně v pořádku, aby na slavném okruhu dokázal usilovat o další vítězství. Rodák ze Sant Fruitos de Bages vyhrál pět z šesti posledních závodů pořádaných v Imole a právě tam by rád zvrátil nepříznivý vývoj letošní sezony.

Checa doufá, že bude pro Imolu v dobré kondici
Po šestém kole v portugalském Portimau, kde Carlos Checa získal celkem sedmnáct bodů, je v průběžném hodnocení třináctý. Na první desítku ztrácí dvaadvacet bodů a to je rozdíl, který by v Imole mohl vymazat.

Španěl využil delší přestávky mezi závody k doléčení ramenního zranění a navíc došlo k úpravě technických pravidel, které Ducati umožní výrazně zrychlit, takže Carlos Checa má šanci zajet v Imole další parádní závod.
„Dřív než vyhrajeme musíme vymazat ztrátu na naše soupeře. Imola je pro to velmi dobrá příležitost,“ uvedl Carlos Checa, jezdec týmu Ducati Alstare. „Mám tuto dráhu doopravdy rád. Je to technická trať s intenzivním brzděním, úseky do kopce a z kopce a mnoha šikanami. Je to jedno z míst s opravdu bohatou historií v motosportu a pokaždé přivítá spoustu příchozích diváků, což dělá z celého podniku jedinečnou událost.“

„Stav ramene je dobrý, není to sice na lezení po skalách nebo plavání, ale pro jízdu na motorce mi to stačí, takže si myslím, že mi delší přestávka a všechna ta cvičení umožní být stoprocentně připraven,“
dodal Carlos Checa.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist