Checa doufá ve výšce v dobré výsledky

Tým Althea Racing chce na okruhu Miller Motorsports Park zapomenout na zklamání z Doningtonu. Zatímco Carlos Checa cestuje do svého "království", tak pro Davide Guigliana to bude na tomto okruhu premiéra.

Checa doufá ve výšce v dobré výsledky
Po hodně špatném závodním víkendu v Donington Park - jen 10 bodů ze dvou závodů - se už Carlos Checa nemůže dočkat dalšího závodu, aby zajel opět Top výsledky, zvlášť když se jede na jeho oblíbené trati. V Miller Park si chce napravit reputaci z posledních čtyř závodů - pouhých 14,5 bodů - a to především pohledem na tabulku mistrovství světa. Se 105.5 body je totiž španělský úřadující mistr světa až čtvrtý a ztrácí na vedoucího Maxe Biaggiho 23 bodů. .
V loňské sezóně získal Checa v Miller Parku double a tovární jezdec Ducati počítá tento okruh mezi své nejoblíbenější: "Mám rád atmosféru v Milleru, místní lidi, celou krajinu a také layout okruhu, který odpovídá mému jezdeckému stylu. V Doningtonu jsme ztratili kontakt se špicí šampionátu, takže musím během tohoto víkendu zajet hodně dobré výsledky".
Jeho týmový kolega Davide Giugliano pojede v Salt Lake City úplně poprvé a mladý Ital se těší na výzvu ve vysoké nadmořské výšce: "Už jsem o tomto okruhu hodně slyšel a Carlos tam závodí velmi rád. Po Doningtonu jsme byli zklamáni a musíme v Miller Parku získat nazpět ztracené body. Chci vybojovat co nejvíce bodů a zlepšit si tak  současné postavení v mistrovství světa (Guigliano je až devátý a ztrácí na osmého Lavertyho 15 bodů - pozn. Bosso).

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist