Checa: Brno je hodně důležité

Carlos Checa a Davide Giugliano se těší na závody do České republiky. Giugliano zde vloni prohrál jen hodně těsně v závodě stocků a Checa skončil dvakrát na podiu. Nyní chce mistr světa posbírat v Brně důležité body potřebné k obhájení titulu mistra světa.

Checa: Brno je hodně důležité
Deváté kolo superbikového šampionátu je těsně před námi. Při svém domácím závodě v Aragonu  skončil Carlos Checa naposled jako třetí a sedmý. V loňském roce ale bylo Brno pro Španěla velmi úspěšné, neboť si zde za dvě třetí místa připsal celkem 32 mistrovských bodů.
"Mám rád brněnský okruh, ačkoliv má hodně dlouhé rovinky. V posledním roce jsem zde zajel doposud své nejlepší brněnské výsledky a dvojnásobné podium mně zde ve velmi důležité fázi šampionátu pojistilo vedení v šampionátu. Letos potřebuji definitivně zvýšit počet bodů za víkend a tak doufám, že mně podmínky dovolí, abych v neděli absolvoval dva hodně dobré závody. Jsme nyní v polovině šampionátu a závody budou jistě hodně tvrdé, ale my jsme připraveni bojovat", říká před Brnem mistr světa Carlos Checa.
Rookie SBK Davide Giugliano si díky dvěma umístěním v Top-10 vyjel v Aragonu hodně důležité body. I on má na Brno velmi dobré vzpomínky, vždyť vloni jen o malý kousek (+0.070 sekundy) prohrál závod Superstock 1000: "Každý dobře ví, že tento okruh Ducati příliš nesedí. Budeme ale tvrdě bojovat o to, odvést si z Brna co nejvíce bodů a já se pokusím zlepšit si svou pozici ve světovém šampionátu", říká aktuálně devátý jezdec šampionátu.


Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist