Castrol místo Hannspree

Polotovární superbikový tým Ten Kate Honda oznámí začátkem prosince svého nového spozora místo odcházející komputerové firmy Hannspree. Bude jím petrolejářská firma Castrol, která se tak po delší odmlce vrací do světa závodních motocyklů na nejvyšší sportovní úrovni.

Castrol místo Hannspree
V rámci "Birmingham Motor Show Castrol" bude představen začátkem prosince nový titulární sponzor superbikového týmu Ten Kate Honda. Jediný zástupce japonského giganta HRC v superbikovém šampionátu WSBK tak pojede v roce 2011 pod názvem Castrol Ten Kate Honda. 

Firma Castrol se tedy vrací do WSBK po několika rocích, největší úspěchy tohoto sponzora jsou spojovány s jmény jezdců Colina Edwardse a Aarona Slighta. 

Castrol tak nahradí dosavadního hlavního sponzora HANNspree. 

Dvojice jezdců týmu Castrol Ten Kate Honda pojede na motocyklech Honda CBR1000RR ve složení Jonathan Rea z Velké Británie a Ruben Xaus ze Španělska, což ale většina pozorných čtenářů našeho webu už jistě zaregistrovala. 

Jak ale vypadá situace se supersportovým týmem této stáje? Dle manažéra HRC pro Evropu pana Carla Fioraniho je těsně před podepsáním smlouva s dosavadním sponzorem, tedy firmou HANNspree. Jezdcem by měl být vlastní "junior" a vicemistr Evropy "malých" stocků Florian Marino z Francie a některý z doposud volných - zkušených - jezdců, který by měl nahradit odcházejícího mistra světa Kenana Sofuogla.


Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.25
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist