Carlos Checa by nejraději v Monze nezávodil

Kvůli nízkému Topspeedu motocyklu Ducati 1199 Panigale, vidí ex-mistr světa Carlos Checa závody v Monze, Moskvě, na Nürburgringu a v Indii hodně černě.

Carlos Checa by nejraději v Monze nezávodil

"Aragón byla pro náš tým opravdu hodně špatná trať, a co se týká Monzy, tak by bylo lepší jít se raději opalovat na pláž"
, míní Carlos Checa co se týká chybějícího Topspeedu Ducati Panigale a hned vysvětluje: "Nejlepší by bylo, kdybychom na Monzu vůbec necestovali. Okruh je hodně nebezpečný, nemám ho vůbec rád, a určitě tak zničíme dva až tři motory. A bojovat o nějaká dobrá umístění, o tom si můžeme nechat jenom zdát. Kdybych byl týmovým manažerem já, tak bych rozhodl, zůstaneme doma".


"Také okruh v Rusku má jednu dlouhou rovinku a proto bude pro nás hodně těžký. Rovněž Nürburgring a Indie nebudou pro nás žádným bonbónkem. Jen doufám, že do té doby bude mít náš motor více HP", uvažuje Checa.
Jelikož Ducati neuspěla opět v Assenu oproti čtyřválcům, tak pro Monzu budou mít dvouválcové motory o 3 milimetry větší přívod vzduchu, což přinese větší výkon motoru. Uvidíme...!

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist