Camier je připraven závodit v Jerezu

Superbiková stáj FIXI Crescent Suzuki nastoupí do závěrečného podniku sezony v kompletní sestavě s jezdci Julesem Cluzelem a Leonem Camierem, který po nehodě a následné operaci nohy v tureckém Istanbulu, byl nucen vynechat dva kola motocyklového šampionátu v americké Laguně Seca a francouzském Magny Cours.

Camier je připraven závodit v Jerezu
Britský závodník Leon Camier přijel do Turecka už řádně potlučený po pádu na olejové skvrně v Německu, nicméně další pád na dráze v Istanbulu odnesla jeho pravá noha, což si vyžádalo operaci přímo v Turecku. Camier o několik dní později odletěl do Andory, kde bydlí, a kde také zahájil rekonvalescenci.

Nakolik byla úspěšná ukáže čtvrteční vyšetření u hlavního lékaře šampionátu přímo v Jerezu. Pokud Camier dostane zelenou, nastoupí s motocyklem Suzuki GSX-R k posledním dvěma závodům sezony mistrovství světa produkčních motocyklů na okruhu, kde před tím ještě nikdy nezávodil.
„S nohou se mi podařilo udělat obrovský pokrok, čímž jsem překvapil samotné doktory, protože většina z nich mi pro start v Jerezu příliš velké šance nedávala,“ uvedl Leon Camier. „V Jerezu ještě musím projít vstupní prohlídkou, ale nemyslím, že by to měl být problém, protože pravou nohu teď můžu plně zatížit a už jsem ji také vyzkoušel při trialu a enduru, takže vím, že je v pořádku. V Jerezu jsem zatím jen testoval, takže se na tento víkend opravdu moc těším až se zapojím do posledního závodu sezony.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist