Camier chce stejnou výchozí pozici jako Biaggi

Tento rok bojuje Max Biaggi o titul mistra světa, proto je zcela jasné, že musí mladý britský jezdec Leon Camier brát ohled na tuto Biaggiho šanci a i třeba dojet závod do cíle až za ním.

Camier chce stejnou výchozí pozici jako Biaggi
Je celkem pochopitelné, že se u Aprilie letos vše točí okolo Maxe Biaggiho. Zkušený italský jezdec totiž bojuje o svůj 5. ttitul mistra světa a první superbikový nejen pro sebe, ale i pro Aprilii. Není tedy divu, že Camier byl třeba "lehce zpomalen" v první jízdě v Silverstone, aby dojel do cíle až za Biaggim. 


Britský jezdec ale vychází z toho, že v roce 2011 bude situace jiná. "Nechci už být v roce 2011 jezdcem číslo "2". V mistrovství světa může totiž jezdec hodně ovlivnit směr vývoje nového motocyklu a upřímně řečeno, díky Biaggiho rozhodnutí šel letos vývoj pro mě samotného několikrát špatným směrem. Na příští rok mně ale Aprilia slíbila, že dostanu stejný materiál jako Biaggi, což je pro mě z hlediska psychlogického hodně důležité", řekl  Leon Camier.

Camier sice doposud smlouvu s Aprilií podepsanou nemá, ale ta by měla být podepsána v letní přestávce: "Hodně se toho navykládalo a napsalo, že budu jezdit za ty a někde jinde, ale to nic není pravda. Chci jezdit konstantně a hlavně nechci přeskakovat. z jednoho motocyklu na druhý. Pokud to tedy zůstane jako doposud, jak to je, tak bude vše v pořádku, i když se o mě zajímají i jiné stáje (např. Yamaha)." 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist