Byrne: Teprve nyní začíná sezóna

Zranění jako následek pádu na Phillip Islandu je zapomenuto, a Shane Byrne je přesvědčen, že nyní bude bojovat pravidelně o podiová umístění.

Byrne: Teprve nyní začíná sezóna
Hned v prvním kvalifikačním tréninku při superbikové premiéře na Phillip Island dostal Shane Byrne "Highsider" a utrpěl při něm hodně bolestivé pohmožděniny. A zatímco týmový kolega Carlos Checa vyhrál během závodní víkendu druhou jízdu, tak britský jezdec - přestože jel pod léky utišujícími bolest - skončil až 14., resp. 12. a v průběžném pořadí mu patří až 14. místo.


Mezitím se zranění od "protinožců" zhojila a 33-letý zkušený britský jezdec by chtěl začít výsledkově ve stopách svého týmového kolegy v týmu Althea Ducati: "Po mém pádu jsem už prostě nedokázal jet rychle. Nyní se ale nemohu dočkat následujícího závodu. Nejde mi ale o to, být rychlý jen na jednom okruhu. Jasně, Portimao mám obzvláště rád, ale já i ve Valencii, Assenu a také na jiných okruzích chci končit na "bedně". 
,


Tato velká slova ovšem říkal "Shakey" i v loňské sezóně, když do ní vystartoval jako tajný tip a nakonec z toho zbylo pouhé 8. místo - tedy velké zklamání: "Při všech testech a také na Phillip Islandu jsme byli velmi dobří a demonstrovali jsme dobrou formu. Je mi líto majitele našeho týmu Genesia Bevilacquay, který mně dal tu možnost závodit letos v jeho týmu. Chtěl jsem se mu poděkovat už podiovým umístěním v Austrálii.." 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist