Brett McCormick je bez týmu a bez motocyklu

Kanadský ex-mistr superbiků Brett McCormick je jak bez týmu, tak bez motocyklu na sezonu 2013. Jeho staronový boss Dr. Mario Bertuccio se jakoby propadl do země a zůstaly po něm pouze dluhy a neproplacené faktury...

Brett McCormick je bez týmu a bez motocyklu
Dřívější jezdec česko-italského týmu Effenbert-Liberty Racing se spoléhal na ústní dohodu se svým bývalým týmovým šéfem a nyní, několik týdnů před zahájením sezony 2013, je McCormick jak bez týmu, tak bez motorky.

Přitom italský boss Mario Bertuccio celý podzim prohlašoval, že se jeho tým Effenbert Liberty objeví na startovním roštu 2013. Dokonce dle našich informací přímo ze sídla společnosti Liberty a.s., dorazily do Prahy dva motocykly BMW S1000RR, patřící původně týmu BMW Motorrad Italia GoldBet. A kanadský pilot byl vždy jmenován jako jezdecká jednička tohoto týmu z Prahy. 
Už v roce 2012 byl mladý Kanaďan jediným, který vydržel v týmu až do samého konce. A dokonce v první portugalské jízdě skončil 21-letý talent na skvělém 5. místě, když od čtvrtého - pozdějšího mistra světa Biaggiho - ho dělilo pouze 0,21 sekundy!

        

Sylvain Guintoli (F), Jakub Smrž (CZ) a Maxime Berger (F) po špatných zkušenostech a po planých slibech své účinkování v týmu Effenbert-Liberty raději předčasně ukončili.
Ovšem Bertuccio je už několik týdnů nezvěstný. Jeho ústní dohody opět neplatí. A zatímco McCormickovi bývalí závodní kolegové se už plně chystají na novou sezonu - Sylvain Guintoli (WSBK-Aprilia), Jakub Smrž (BSB-Aprilia), Maxime Berger (World Endurance-Yamaha), tak mladý Kanaďan  je doma v kanadském Saskatoonu: "Bohužel nemám na rok 2013 žádnou smlouvu. Visím doma v Saskatoonu a užívám si obrovské množství sněhu".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist