BMW: Ztrátu image udržet hodně nízko

Konec privátního týmu BMW - rakouské stáje Reitwagen - byl celkem pochopitelně i hodně trpkou příchutí pro BMW, jako takové.

BMW: Ztrátu image udržet hodně nízko
"Musíme se snažit udržet určitou ztrátu image na nejnižší možné úrovni", říká šéf motocyklového oddělení BMW Berthold Hauser po bankrotu stáje Reitwagen BMW.


"Jak opravdové tyto ztráty budou, je těžko odhadnout. Ovšem my jsme tomu nemohli zabránit. Daleko těžší by bylo pro továrnu BMW, kdyby se jednalo o satelitní tým. Naštěstí to byl tým privátní. A týmu jsme závodní materiál nevěnovali, nýbrž jen zapůjčili. To je jasně napsáno ve smlouvě. Příště se musíme podívat ještě hlouběji do zákulisí, kdo vlastně za vším stojí (což je jasná narážka na Alfreda Inzingera). Prostě při podpisu smlouvy jsme jednali v dobré víře...Nemyslím si ale, že by tento případ mohl ohrozit další účast továrního týmu BMW v silničním šampionátu. Nejužší vedení továrny BMW jsem bezprodleně informoval a my musíme tuto celou záležitost vyřešit a očistit profesionálně. Takže si nemyslím, že by mělo něco padnout hlavou dolů, nebo že by mně chtěl někdo vrazit nůž do zad", říká dále Hauser.


Oba dva jezdci se doposud k celému případu raději nevyjadřují a sice z důvodů eventuální podání žaloby kvůli poškození jména. V každém případě se ale oba spojili se svými pravníky, jak se vyvázat ze svých smluv.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist