BMW: Cílem jsou podiová umístění

Oba jezdci Troy Corser a Ruben Xaus se mají pro továrnu BMW postarat ve druhé superbikové sezóně mnichovských postarat o podiová umístění.

BMW: Cílem jsou podiová umístění
Oficiální prezentací v Mnichově otevřel Team BMW Motorrad Motorsport svoji druhou sezónu v superbikovém mistrovství světa. 

V přítomnosti obou jezdců, tedy Troye Corsera (AUS) a Rubena Xause (SPA), kteří budou na Phillip Islandu (AUS) 28. února bojovat o první mistrovské body, představil bavorský tým svůj projekt na rok 2010. 

Mezi hosty byli i šéf Infront Motor Sports Paolo Flammini a ředitel superbikového šampionátu Paolo Ciabatti. 

Ve své první sezóně zajeli oba dva jezdci Corser a Xaus s motocykly BMW S 1000 celkem 17 umístění Top 10. Koncem roku 2009 změnil Davide Tardozzi překvapivě Ducati za BMW. a po testech v Portimao říkal Tardozzi celkem jasně: "Tento rok se musí BMW koncentrovat jen na několik maličkostí, zatímco v posledním roce skládal teprve dohromady puzzle. Takže to bude o hodně jednoduší. Prakticky jde o to, abychom našli zbývající a chybějící desetinky sekundy. Momentálně to je sice ještě sekunda, ale my jsme se nezaměřili na dosažené časy, to budeme činit teprve na posledním testu na Phillip Islandu." je si jistý 50ti letý manažér, který má na svém kontě šest titulů mistra světa mezi jezdci a osm v soutěži továren. 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.50
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist