Biaggi si přeje k Vánocům kompletní tým

Jelikož velká část týmu okolo Maxe Biaggiho odešla od továrního superbikového týmu Aprilia Alitalia na rok 2012 do seriálu MotoGP, tak se nyní pokouší římský korzár ještě než začnou Vánoční svátky, dát dohromady svůj nový tým.

Biaggi si přeje k Vánocům kompletní tým
Superbikový ex-mistr světa Max Biaggi se snaží ještě před letošními Vánočními svátky dát dohromady svůj nový tým na rok 2012. Francesco Guidotti, doposavadní týmový manažér římského jezdce a Giovanni Sandi, jeho ex-šéfmechanik, stejně jako někteří další technici opustili tovární tým Aprilie na rok 2012. Guidotti nastoupí u týmu Pramac Ducati v MotoGP, zatímco ostatní odchází společně se Sandim k novému týmu Ioda Racing CRT MotoGP Projekt.
Biaggi, který byl naposled krátce v New Yorku, aby zde prezentoval Pirelli kalendář 2012, je nyní v Kataru, kde se koná promotion akce Aprilie. Na svém oficiálním webu píše miláček brněnského superbikového publika: "Čeká mě nyní hodně důležitá úloha, dát společně s Aprilií a s Gigim [Dall'Igna-pozn. Bosso] ještě před Vánocemi dohromady můj nový tým, abychom mohli v sezóně 2012 opět zaútočit na titul mistra světa".

Dle webu GPone opustil nyní Biaggiho i Enrico Folegnani, který vedl tento tým jako šéftechnik při posezonních testech v Portimau koncem listopadu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist