Biaggi a Camier i nadále u Aprilie

Závodní ředitel Aprilie Luigi Dall'Igna potvrdil v Brně, že dvojici Aprilie na rok 2011 budou tvořit dosavadní jezdci, Ital Max Biaggi a Brit Leon Camier.

Biaggi a Camier i nadále u Aprilie
U továrny Aprilie panuje v současné době velká spokojenost. Týmová "1" Max Biaggi vyhrál už 8 závodů a nováček šampionátu Leon Camier stál už dvakrát na stupních vítězů.


Gigi Dall'Igna řekl dnes v Brně o Leonu Camierovi jasně: "Je to jeden z budoucích mistrů světa, o tom jsem přesvědčen. Proto jsem rád, že i v roce 2011 budeme dále pracoovat společně".

Závodní ředitel Aprilie dále na téma Max Biaggi řekl následovně: "Smlouva s Maxem je pro nás velmi důležitá. Proto je nutné objasnit si všechny detaily. Jsem ale přesvědčen, že na konci našich jednání bude podepsána další spolupráce na rok 2011", okomentoval aktuální stav jednání o smlouvě s leadrem šampionátu týmový šéf Gigi Dall'Igna.

Na hodně diskutovatelnou otázku, zda je něco pravdy na vstupu Aprilie do MotoGP, odpověděl Luigi Dall'Igna celkem jasně: "Jsou to jen fámy. Superbiky je naše mistrovství a my musíme tvrdě pracovat, abychom zde dosáhli maximálního možného úspěchu. A proto se musíme koncentrovat jen na tento projekt".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist