Autogramiáda v Olympii

Ve čtvrtek 8. července se koná autogramiáda týmu MS Racing a Jakuba Smrže. Místem je už tradičně brněnské nákupní centrum Olympia a začátek autogramiády je v 15 hodin.

Této autogramiády se jako host zúčastní německý superbikový jezdec Max Neukirchner - pilot nizozemské stáje Ten Kate Honda, jehož závodní bilance v seriálu WSBK se nedá přehlédnout : 2 vítězné závody, 2x Pole position a celkem 10 podiových umístění.

Představovat Jakuba Smrže by bylo nošení dříví do lesa, tak jen připomenu, že Jakub Smrž je nejúspěšnějším českým motocyklovým jezdcem v kubatuře superbiků, když skončil v závodech WSBK na podiovém umístění (3. místo Assen - 2009) a vyjel si už rovněž Pole position, když vyhrál Superpole vloni v Misanu. V Brně pojede Jakub Smrž nový motocykl Aprilia.

Brněnský jezdec poháru FIM litrových stocků Ondra Ježek skončil vloni při své premiéře na skvělém 7. místě, které korunoval na domácím okruhu bednou za třetí místo. Na letošní závod v Brně si ale Ondra Ježek připravil pro všechny své fanoušky jedno velké překvapení...

Kromě dalšího jezdce týmu MS Racing Michala Salače se autogramiády zúčastní jako host i další Brňák - jezdec na divokou kartu - Michal Šembera (STK1000).