Australan West bude závodit také v Británii

Australský závodník Anthony West nastoupí v barvách stáje Pedercini Racing také v sedmém kole superbikového šampionátu, které je na programu už o nadcházejícím víkendu v Donington Parku.

Australan West bude závodit také v Británii

Anthony West je sice bez stálého angažmá ve světovém šampionátu, nicméně letos už absolvoval dva podniky na divokou kartu v třídě Supersport na okruzích Phillip Island a Assen. V Assenu ale do závodu nenastoupil kvůli zranění ruky, které si způsobil pádem v pátečním tréninku.

V Malajsii teď naposledy West nahradil zraněného jezdce stáje Pedercini Sylvaina Barriera a poprvé tak startoval v královské superbikové kategorii WorldSBK. Tím, že hned napoprvé získal osmnáct bodů za deváté a páté místo v cíli řadu lidí příjemně překvapil a to včetně vedení Pedercini Racing.

Protože Sylvain Barrier stále není stoprocentně fit, italský tým do závodu ve Velké Británii znovu povolal Australana. Samozřejmě očekávání jsou nyní o něco vyšší než v Malajsii, což barvy týmu dostává před objektivy kamer a to se samozřejmě líbí všem sponzorům.

Pro Anthony Westa je to každopádně další šance ukázat své jezdecké kvality a možná si tím říct o stálé místo pro sezonu 2017.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist