Aprilia o Biaggiho plánu věděla

Pro mnoho fanoušků bylo dnešní rozhodnutí Maxe Biaggiho překvapením. V závodním oddělení Aprilie se už řadu týdnů na toto téma otevřeně diskutovalo a diskutuje. Nyní se k tomuto tématu vyjádřil i závodní šéf Gigi Dall’Igna.

Aprilia o Biaggiho plánu věděla
Od posledního testu v polovině října na okruhu MotorLand Aragón diskutoval šéf závodního oddělení Gigi Dall’Igna se svou hvězdou Maxem Biaggim hodně intenzivně, jak to vlastně bude fungovat dále: "Max mně řekl minulý týden, že končí. Přenechal jsem jemu samotnému, aby to veřejnosti a médiím řekl on sám. Max totiž potřeboval čas, aby se s tímto rozhodnutím sám vyrovnal", říká Gigi Dall´Igna.
"Věděl jsem, že budeme mít problémy, pokud Max skončí", potvrzuje Dall’Igna a hned dodává: "Max je totiž nenahraditelný".

Ke spekulacím, jak to bude dále s továrním týmem Aprilie pak Dall´Igna vysvětluje:  "Projekt na rok 2013 je už připraven. Všechno bude tak, jak bylo", to znamená: Tovární tým pojede se dvěma piloty.
Ir Eugene Laverty má dvouroční smlouvu, která končí koncem roku 2013. Sylvain Guintoli spekuluje už řadu týdnů o uvolněném místě po Biaggim, kvůli tomu dokonce začátkem října odmítl v Magny-Cours místo u týmu Crescent Suzuki, ačkoliv Biaggi se tehdy ještě vůbec nerozhodl. Ovšem Dall’Igna hledal a hledá i v paddocku Grand Prix: "Nebude to vůbec jednoduché", potvrzuje Gigi Dall´Igna.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist