Almeria: Končí zákaz superbikového testování

Od 1. prosince platil 6 týdenní zákaz testování v MS-Superbike. Ovšem od 16. ledna se ve španělské Almerii opět rozburácí motory, neboť zde začnou první testy na sezonu 2013.

Almeria: Končí zákaz superbikového testování
Na testy jsou přihlášeny tovární týmy Kawasaki a Fixi-Crescent-Suzuki. Oba týmy pojedou s britskou-francouzským složením: Kawasaki stejně jako vloni s Tomem Sykesem (GB) a s Lorisem  Bazem (F), Crescent-Suzuki s Leonem Camierem (GB) a s vicemistrem supersportů Julesem Cluzelem (F). Pro Cluzela to bude první Roll-Out se superbikovým motocyklem Suzuki. Přihlášen je i italský tovární tým GoldBet BMW s piloty Marcem Melandrim a Chazem Daviesem.

Rovněž je očekávána účast týmu Althea-Racing, který bude debutovat s motocyklem Aprilia RSV4 místo doposavadní Ducati. Mistrovský tým ze sezony 2011 pojede letos pouze s jedním pilotem, kterým je Davide Giugliano.
Tovární tým Alstare-Ducati s ex-mistrem světa Carlosem Checou a s Ayrtonem Badovinim se potom představí až v dalších dnech na okruhu Jerez de la Frontera a s novým motocyklem 1199 Panigale.

Jak na okruhu v Almerii, tak i v Jerezu, ale nebudou chybět ani týmy kubatury supersportů a tedy pochopitelně i všechny tři české supersportové týmy: Intermoto Kawasaki, ProRace Honda a SMS Honda. Zatímco hradecké Intermoto a pražský ProRace už své piloty oznámili - Intermoto vyrukuje s Davidem Salomem, ProRace pochopitelně s Gaborem Talmacsim, tak severočeský SMS Racing oznámí svého nového pilota oficiálně na TK začátkem příštího týdne. 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist