“The Magnificent 7″ - po česky "Sedm statečných"

Plakát jako parodie na známý western "Sedm statečných" zve všechny diváky na další kolo superbikového šampionátu na britský okruh Silverstone. Přesně sedm britských jezdců totiž pojede o víkendu další závod WSBK.

“The Magnificent 7″ - po česky "Sedm statečných"
V 60. létech minulého století byl velmi populární film z dalekého západu "The Magnificent 7″, u nás v kinech promítaný jako "Sedm statečných", na který si většina dříve narozených jistě dobře vzpomíná.


Nyní se tito westernoví hrdinové opět vracejí na scénu a v hlavních rolích budou při premiéře (dvojité) vystupovat v neděli Leon Haslam (Team Suzuki Alstare), Jonathan Rean (HANNspree Ten Kate Honda), Shane Byrne (Althea Racing), Leon Camier (Aprilia Alitalia Racing), Tom Sykes (Kawasaki Racing Team) a dvojice týmu Yamaha Sterilgarda, James Toseland a Cal Crutchlow.

Přesně sedm výborných superbikových závodníků bude totiž bojovat proti přesile ostatních mezinárodních "zloduchů" na čele s římským korzárem Maxem Biaggim, španělským toreadorem Carlosem Checou, ale i třeba s japonským samurajem Nori Hagou.


Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist