Tommyho start na Bol d´Or potvrzen!

Přestože pár informací již „prosáklo“ na povrch minulý týden, až teď je definitivně potvrzen Tommyho start ve slavném vytrvalostním závodě 24h Bol d´Or. Tuto informaci nám Tommy prozradil těsně před svým odjezdem na maďarský Hungaroring, kde bude bojovat v posledním závodě MČR silničních motocyklů o mistrovský titul ve třídě Superstock 1000.

Tommyho start na Bol d´Or potvrzen!
Tradiční čtyřiadvacetihodinovka startuje 12.září na francouzském okruhu Magny-Courc (cca 200km jižně od Paříže). Tomáš Mikšovský se představí v česko-slovensko-polském týmu BMW Sikora Bily ProRace (startovní číslo 17). Jak je již z názvu patrné, Tommyho „parťáci“ budou Polák Irenusz Sikora, další český jezdec Miloš Čihák a jako čtvrtý bude připraven zasáhnout Tommyho týmový kolega z Bily Racing – slovenský jezdec Jaro Černý.
Tomáš Mikšovský má s vytrvalostními závody nemalé zkušenosti. Stačí vzpomenout jeho účinkování v posledních dvou letech v seriálu Endurance World Championship v týmech Maco Moto Racing a RMT 21 Racing. Právě s posledně zmiňovaným týmem se pojí i Tommyho největší úspěch, když v roce 2008 ve 41.ročníku další slavné čtyřiadvacetihodinovky –Le Mans, dokázal svůj motocykl přivézt na šestém místě! (informovali jsme zde).
Doufejme, že Tommymu jeho zkušenosti z vytrvalostních závodů v Doha, Suzuce, Albacete, Oscherslebenu či právě Bol ´d Oru pomohou k dalšímu úspěchu. Držíme palce a nejen o jeho počínání Vás budeme pravidelně informovat přímo z místa dění.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist