Tomáš Mikšovský o Bol ď Or 2009

Letošní 73.ročník slavného vytrvalostního závodu 24h Bol d´Or je minulostí. Jak ho viděl jeho přímý účastník Tomáš "Tommy" Mikšovský si můžete přečíst uvnitř tohoto článku. V něm také naleznete obsáhlou fotogalerii ze zákulisí týmu BMW Sikora Bily Prorace.

Tomáš Mikšovský o Bol ď Or 2009

Kapitoly článku

"Po náročném závodě a dlouhé cestě do Čech, jsem v pondělí večer konečně dorazil domů. Když jsem se během cesty zamýšlel nad samotným závodem, tak musím přiznat, že 12. místo celkově a 4. místo v kategorii STK, bylo opravdu úspěchem, kterého „náš“ tým BMW Sikora Bily Pro Race dosáhl. I když bramborové umístění zamrzí. Obecně je na všech 24 hodinových závodech úspěchem dojet do samotného cíle a to se nám po všech technických potížích podařilo."
"Je zbytečné opakovat fakta o problémech s předním brzdovým systémem apod., každý tým se musel vypořádat s náhlými problémy a i my jsme dělali vše, co bylo v našich silách. Proto když se kouknu zpět na samotný začátek závodu, jsem rád a překvapen, že jsme závod vůbec dokončili. Jsem spokojen s naším výsledkem, který se historicky zapsal do dějin mnichovské továrny BMW, protože to byla premiéra nové řady BMW S1000RR v rámci mistrovství světa vytrvalostních závodů."
"Proto bych chtěl poděkovat kolegům Mildovi Čihákovi a Ireneusz Sikorovi za skvělý výkon během závodu, všem členům česko-slovensko-polsko-německého týmu za profesionální přístup během celého víkendu. Jmenovitě patří velké poděkování Róbertovi Bílymu, bez kterého bych se tohoto závodu nemohl zúčastnit a který vnášel do týmu během závodu optimistickou náladu. V neposlední řadě patří velký dík všem nejen česko-slovensko-polsko-německým fanouškům, kteří nás podporovali a hnali kupředu během celých 24hodin a zejména skupince českých fanoušků, kteří nás byli podpořit přímo v depu na okruhu v Magny-Cours, díky!!! "

POKRAČOVAT V DALŠÍ KAPITOLE

Kapitoly článku

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.00
Známkováno: 8x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist