Těsné Pole pro BMW Motorrad France

Za skvělých povětrnostních podmínek si tým BMW Motorrad France vybojoval Pole Position pro druhý letošní závod MS-Endurance v Doha (Katar).

Těsné Pole pro BMW Motorrad France
Francouzsko-australské trio ve složení Sébastien Gimbert, Damian Cudlin a Erwan Nigon z týmu BMW Motorrad France Thevent bylo nejrychlejší v obou kvalifikačních trénincích před trojicí Monster Yamaha ve složení Noriyuki Haga, Igor Jerman a Gwen Giabbani, za kterými se umístila trojice týmu Suzuki Endurance (Vincent Philippe, Anthony Delhalle, Yukio Kagayama).
Yamaha France GMT 94 ( David Checa, Kenny Foray, Matthieu Lagrive) a Bolliger Team Switzerland (Horst Saiger, Roman Stamm, Jérome Tangre) pak dokompletovaly Top-5.

Výborně se dařilo před domácím publikem týmu Qatar Endurance Racing Team v sestavě Masser al Malki, Anthony West a Němka Nina Prinz, který skončil jako šestý a nejlepší tým v kubatuře Superstock.

FIM Endurance World Championship 2012 - 8 Hours of Doha QP

01- BMW Motorrad France Team Thevent – BMW S1000RR – Gimbert/Cudlin/Nigon – 2’00.910 (EWC)
02- Monster Yamaha YART – Yamaha YZF R1 – Haga/Jerman/Giabbani – + 0.546 (EWC)
03- Suzuki Endurance Racing Team – Suzuki GSX-R 1000 – Philippe/Delhalle/Kagayama – + 0.763 (EWC)
04- Yamaha France GMT94 Michelin – Yamaha YZF R1 – Checa/Foray/Lagrive – + 0.927 (EWC)
05- Bolliger Team Switzerland – Kawasaki ZX-10R – Saiger/Stamm/Tangre – + 2.033 (EWC)
06- QERT – Suzuki GSX-R 1000 – Al Malki/West/Prinz – + 2.494 (SST)
07- AM Moto Racing Competition – Suzuki GSX-R 1000 – Loiseau/Masson/Maitre – + 2.785 (SST)
08- Honda TT Legends – Honda CBR 1000RR – Kiyonari/Laverty/O’Halloran – + 2.886 (EWC)
09- Yamalube Folch Endurance – Yamaha YZF R1 – Ribalta/Tizon – + 3.334 (EWC)
10- MCP Starteam 67 – Suzuki GSX-R 1000 – Lucas/Hardt/Diguet – + 3.737 (SST)
11- Maco Racing Team – Yamaha YZF R1 – Pridmore/Junod/Black – + 3.953 (EWC)
12- DG Sport Herock – Yamaha YZF R1 – Van Keymeulen/Cudlin/Vizziello – + 4.354 (SST)
13- Team Motors Events AMT – Suzuki GSX-R 1000 – Savary/Dietrich/Moreira – + 4.486 (SST)
14- Penz13 Kraftwerk Herpigny – BMW S1000RR – Vallcaneras/Michal Filla/Fastre – + 4.768 (SST)
15- Atomic Motosport – Suzuki GSX-R 1000 – Muteau/Jond/Devoyon – + 5.151 (SST)
16- No Limits Motor Team – Suzuki GSX-R 1000 – Saltarelli/Perotti/Erbacci – + 5.403 (SST)
17- MCS Racing Ipone – Suzuki GSX-R 1000 – Bellucci/Saseta/Pedoni – + 5.497 (SST)
18- QERT II – Suzuki GSX-R 1000 – Rosell/Al Sulaiti/Al Kuwari – + 5.617 (SST)
19- Motobox Kremer – Suzuki GSX-R 1000 – Gaziello/Scherrer/Paavilainen – + 7.615 (EWC)
20- Motoracingparts Endurance – BMW S1000RR – Lehnherr/Al Marikhi/Seidel – + 8.524 (SST)
21- Team R2CL – Suzuki GSX-R 1000 – Capela/Baratin/Chausse – + 9.006 (EWC)
22- Ecurie Chrono Sport – Kawasaki ZX-10R – Herveux/Pibolleau/Mathie – + 11.194 (SST)
23- Team Flemmbo Dijamant Serbia – Kawasaki ZX-10R – Bosio/Cersosimo/Perisic – + 12.467 (EWC)

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist