Superpole pro Sakaie

Vítězem Superpole na zítřejší závod "Coca Cola Zero Suzuka 8 hours 2010" se stal domácí jezdec Daisaku Sakai, který jede v týmu obhájců loňského prvenství, tedy stáje Yoshimura Suzuki se svými spolujezdci Nobu Aokim a Yukio Kagayamou.

Superpole pro Sakaie
Tým Honda FCC TSR dominoval sice ve všech tréninkových jízdách, ovšem v Superpole byl nejrychlejším týmem Yoshimura Suzuki. 


V loňském roce byl tovární jezdec Hondy Kosuke Akiyoshi nejrychlejším jezdcem vůbec, letos se musel spokojit s druhým místem, když našel svého přemožitele ve svém krajanovi Daisaku Sakaiovi. Tímto vítězstvím potvrdili loňští vítězové ze stáje Yoshimura Suzuki, že se s nimi musí i letos počítat na obhájení prvenství. Třetí místo si na startovním roštu zajistili Shinichi Itoh s Makoto Tamadou.  


Evropské týmy bojovali především s chybějícím gripem. Nejlepší místo si z nich vybojoval Yamaha Austria Team - 8. místo, ačkoliv jejich jezdec Gwen Giabbani spadl v Superpole "3". Tým Yamaha GMT94 vyrazí do zítřejšího závodu ze 14. startovní pozice, švýcarská stáj Bolliger Team Switzerland se po problémech s podvozkem musela spokojit s pozicí 22.
 

Superpole

01- Yoshimura Suzuki with Eneos – Suzuki GSX-R 1000 – Daisaku Sakai – 2′07.905
02- F.C.C. TSR Honda – Honda CBR 1000RR – Kousuke Akiyoshi – 2′07.963
03- Keihin Kohara Racing Team – Honda CBR 1000RR – Shinichi Itoh – 2′08.268
04- MuSASHi RT HARC-PRO – Honda CBR 1000RR – Takumi Takahashi – 2′08.548
05- Plot Faro Panthera – Suzuki GSX-R 1000 – Osamu Deguchi – 2′09.873
06- Honda Dream RT Sakurai Honda – Honda CBR 1000RR – Chojun Kameya – 2′10.888
07- Teluru HoneyBee Racing – Honda CBR 1000RR – Hiroki Noda – 2′12.155
08- Yamaha Austria Racing Team – Yamaha YZF-R1 – Gwen Giabbani – 2′38.773


Startovní rošt

01- Yoshimura Suzuki with Eneos – Suzuki GSX-R 1000 – Sakai/Aoki/Kagayama
02- F.C.C. TSR Honda – Honda CBR 1000RR – Akiyoshi/Rea/Takahashi
03- Keihin Kohara Racing Team – Honda CBR 1000RR – Itoh/Tamada
04- MuSASHi RT HARC-PRO – Honda CBR 1000RR – Kiyonari/Nakagami/Takahashi
05- Plot Faro Panthera – Suzuki GSX-R 1000 – Deguchi/Yasuda/Kodama
06- Honda Dream RT Sakurai Honda – Honda CBR 1000RR – Maxwell/Kameya
07- Teluru HoneyBee Racing – Honda CBR 1000RR – Noda/Sekiguchi
08- Yamaha Austria Racing Team – Yamaha YZF-R1 – Jerman/Martin/Giabbani
09- Crown Keibihosyou Racing – Honda CBR 1000RR – Hamaguchi/Kitaguchi/Tani
10- Evangelion RT Test Type-01 Trick Star – Kawasaki ZX-10R – Takeishi/Serizawa/Konno
11- Team ouka hashimotogumi – Suzuki GSX-R 1000 – Kanayama/Inagaki
12- Team Plus One – Honda CBR 1000RR – Iwata/Teshima
13- BEET Racing – Kawasaki ZX-10R – Takahashi/Hatano/Nishijima
14- Yamaha France GMT94 Ipone – Yamaha YZF-R1 – Checa/Foray/Cudlin
15- Team Sugai Plus One – Honda CBR 1000RR – Sugai/Watanabe
16- Honda Escargot & PGR & Sayama – Honda CBR 1000RR – Kuboyama/Nakatsuhara
17- RS-Itoh&Asia – Kawasaki ZX-10R – Ioda/Higashimura/Iwasaki
18- Motobum and Ishigaki Island – Honda CBR 1000RR – Takahashi/Oki/Shimizu
19- Honda Suzuka Racing Team – Honda CBR 1000RR – Nakamura/Akiya
20- Suzuka Community Racing Team – Honda CBR 1000RR – Matsui/Shimoji
21- RS Garage Harada Himeji – Kawasaki ZX-10R – Harada/Karita
22- Team Bolliger Switzerland – Kawasaki ZX-10R – Saiger/Muff/Stamm
23- WestPower – Suzuki GSX-R 1000 – Tsuda/Tani/Tanaka
24- MotoMap Supply – Suzuki GSX-R 1000 – Shinjo/Tamitsuji/Suzuki
25- Team Frontier Clever Wolf Racing – Yamaha YZF-R1 – Teramoto/Nakai/Fukami
26- Honda EG Racing – Honda CBR 1000RR – Kuribayashi/Honda/Fujishima
27- Team Honda Technical College – Honda CBR 1000RR – Furusawa/Hamaguchi
28- Honda Ryokuyokai Kumamoto Racing – Honda CBR 1000RR – Yoshida/Kitaori/Iida
29- Winner Z-Tech – Suzuki GSX-R 1000 – Namekata/Kunimatsu
30- Honda QCT Q-Youkai Meiwa Racing – Honda CBR 1000RR – Ando/Noyori/Soh
31- Aprilia D.D. Boys with A-Style – Aprilia RSV4 Factory – Tsuda/Goi
32- Yamashina Kawa & Business Ralliart – Kawasaki ZX-10R – Mizusawa/Yamasaki/Noda
33- Hokkaido Sabeder – Yamaha YZF-R1 – Nanba/Abiyo/Kitajima
34- Tras & G-Tribe+8810R – BMW S1000RR – Toda/Takada/Saito
35- Confia H.M.F Like a wind – Aprilia RSV4 Factory – Takamiya/Takahashi/Suma
36- Dogfish O-Tec Suzuka Racing – Honda CBR1000RR – Ouchida/Yagi/Watanabe
37- Team MR Z-Tech – Suzuki GSX-R 1000 – Okuda/Yoshida/Mizutani
38- Team Nap’s – Honda CBR 1000RR – Sato/Igarashi/Shimizu
39- Team Etching Factory 15 – Yamaha YZF-R1 – Takemi/Usami/Adachi
40- Moto DoC – Suzuki GSX-R 1000 – Sumi/Fukuyama/Iwatani
41- Mito Moto & freaks – Honda CBR 1000RR – Takano/Kobayashi/Okada
42- Honda Dream RT Wakayama – Honda CBR 1000RR – Nishinaka/Soma/Yasutomi
43- BullDocker Tagos×Halumoto – Aprilia RSV4 Factory – Mogi/Tanaka
44- Moto-Journal & Uematsu – Yamaha YZF-R1 – Coutelle/Langlois/Enault
45- Labellezza Speed & PIAA – Ducati 1098R – Takasugi/Kawahara/Hori
46- Plus One MCRT – Kawasaki ZX-10R – Imazu/Nishikawa
47- Moto Kids/Kawauso with Micare – Yamaha YZF-R1 – Kayahara/Higuchi/Nakao
48- Banner Racing – Ducati 1098R – Kaneda/Dan/Yokobe
49- Team Etching Factory 16 – Yamaha YZF-R1 – Bito/Hayashi
50- Honda Koyokai Dream Racing – Honda CBR 1000RR – Nakamura/Ebinuma

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.33
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist