O víkendu se jede 77. ročník Bol d’Or

V článku vám přinášíme definitivní startovní listinu 77. ročníku Bol d’Or, prominentním účastníkem je tovární superbikový pilot Kawasaki Loris Baz.

O víkendu se jede 77. ročník Bol d’Or
Vloni: 76. ročník Bol d'Or se stal po dlouhých 15 rocích kořistí Kawasaki, když vítězem se stal tým SRC Kawasaki ve složení Julien Dacose, Grerory Leblanc a Olivier Four, který ujel za 24 hodin na okruhu Magny Cours celkem 781 kol a vyhrál s náskokem 1:41.055 minuty před nejvěštími soupeři Suzuki Endurance Racing Team (SERT).

Letos: Start závodu Bol d’Or 2013 je v sobotu 20. dubna v 15 hodin odpoledne a cíl v neděli 21. dubna ve stejnou dobu.
Obhájci titulu MS Suzuki Endurance Racing Team - SERT - pojedou ve složení Julien Da Costa,  Vincent Philippe a Anthony Delhalle. Dvanáctinásobný mistr světa tak pojede 2013 pouze ve francouzském složení, Australan Alex Cudlin je náhradníkem. 

1- SERT – Suzuki GSX-R 1000 – Philippe/Delhalle/Da Costa/Cudlin (EWC)
2- Team R2CL – Suzuki GSX-R 1000 – Giabbani/Dietrich/Buisson (EWC)
3- AM Moto Racing Competition – Suzuki GSX-R 1000 – Loiseau/Maitre/Hardt (SST)
6- Aprilia Le Mans 2 Roues – Aprilia RSV4 – Vanstaen/Parisse/Leroyer (SST)
7- Monster Energy Yamaha YART – Yamaha YZF R1 – Jerman/Parkes (EWC)
8- Bolliger Team Switzerland – Kawasaki ZX-10R – Saiger/Mita/Wildisen/Garcia (EWC)
9- DGSport Herock – Yamaha YZF R1 – Van Keymeulen/Schouten/Mahias (SST)
11- Team Kawasaki SRC – Kawasaki ZX-10R – Leblanc/Baz/Guarnoni (EWC)
13- Penz13 Racing Team – BMW S1000RR – Vallcaneras/Pridmore/Takada/Mercer (SST)
14- Maco Racing – Yamaha YZF R1 – Bouan/Cummins (EWC)
17- Scuderia Deux Roues – Ducati 1199 Panigale – Francois/Ancelin/Royer/Teissier (Open)
18- Team 18 Sapeurs Pompiers – Kawasaki ZX-10R – Molinier/De Carolis/Briere (EWC)
19- Plusrace – Suzuki GSX-R 1000 – Barbancon/Jacoby/Monier/Navarette (SST)
20- FMA Assurances – Honda CBR 1000RR – Black/Kerkhoven/Fissette (EWC)
21- PL Performances – Suzuki GSX-R 1000 – Lepand/Delanoe/Blanchet/Charloux (SST)
22- SPE Samurai – Suzuki GSX-R 1000 – Teramoto/Fujishima/Piccolo/Hamaguchi (EWC)
24- 3D Endurance Moto Center – Kawasaki ZX-10R – Lanusse/Egea/Holub (SST)
31- BI-Meca Racing Team – Kawasaki ZX-10R – Feuillee/Morat/Durant/Martins (SST)
33- Team Louit Moto 33 – Kawasaki ZX-10R – Marino/Savadori/Jonchiere (SST)
35- DMT 35 – Kawasaki ZX-10R – Danton/Mathon/Goetschy/Galotte (EWC)
37- Team Space Moto 37 – Suzuki GSX-R 1000 – Nouvellon/Gallerand/Roche/Deneque (EWC)
38- TMS Racing – Honda CBR 1000RR – Farlat/Henriques/Makastre/Lelievre (SST)
41- RAC 41 Yamaha – Yamaha YZF R1 – Charpin/Praud/Depoorter (EWC)
44- No Limits Motor Team – Suzuki GSX-R 1000 – Casas/Boscoscuro/Bussei/Saseta (SST)
45- Metiss JLC Moto – Metiss 1000 – Michel/Huvier/Cheron (Open)
46- Flemmbo Leader Team – Kawasaki ZX-10R – Demarey/Prosenik/Ortiz (EWC)
48- Volpker Schubert Motors – BMW S1000RR – Reichmann/Altendorfer/Stuppi/Taborski (SST)
50- Team Motors Events – Suzuki GSX-R 1000 – Fastre/Lucas/Savary/Chevrier (SST)
57- DL Moto Racing – Kawasaki ZX-10R – Morin/Thuillier/Saive/Creusot (SST)
58- BMRT Moustic Moto Expert 58 – Kawasaki ZX-10R – Mange/Elbachir/Burlin/Bonnet (SST)
60- Team Racing + Oui FM – Kawasaki ZX-10R – Mange/Elbachir/Burlin/Bonnet (SST)
63- AZ Motos – Suzuki GSX-R 1000 – Mezard/Dupuy/Boue/Lavillenie (SST)
64- Acro Racing Team – Yamaha YZF R1 – Jean/Grimber/Lucas (SST)
65- Motobox Kremer – Suzuki GSX-R 1000 – Scherrer/Paavilainen/Gaziello/Bavor (EWC)
66- Racing Team Sarazin – Kawasaki ZX-10R – Guerouah/Kokes/Chabany (SST)
67- Starteam Pam Racing – Suzuki GSX-R 1000 – Prulhiere/Maurin/Longearet/Deletrez (SST)
68- Atomic Motosport – Suzuki GSX-R 1000 – Tangre/Jond/Camus (SST)
69- Ecurie Chrono Sport – Kawasaki ZX-10R – Mecene/Bergeron/Herveux/Ferre (SST)
72- Junior Team Suzuki LMS – Suzuki GSX-R 1000 – Guittet/Masson/Chevaux/Pouhair (SST)
74- ACR 74 – Suzuki GSX-R 1000 – Huguenin/Vial/Grippy (SST)
77- Honda TT Legends – Honda CBR 1000RR – McGuinness/Rutter/Andrews/Dunlop (EWC)
94- Yamaha France GMT94 – Yamaha YZF R1 – Checa/Foray/Lagrive/Berger (EWC)
96- Team GP Moto – Kawasaki ZX-10R – Prendonzan/Lanziani/Brillat (SST)
99- BMW Motorrad France – BMW S1000RR – Gimbert/Barrier/Muggeridge/Zemke (EWC)
211- Dunlop Motors Events – Suzuki GSX-R 1000 – Cholvin/Richert/Putin/Rambure (EWC)
333- Yamaha Viltais Experiences – Yamaha YZF R1 – Bardet/Besnard/Berthome/Carrillo (SST)
411- MCS Racing Ipone – Suzuki GSX-R 1000 – Saseta/Ivanov/Anastasia (SST)

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist