Le Mans: Pole position pro BMW

Tým BMW Motorrad France Thevent si zajistil Pole Position pro závod 24-hodin Le Mans.

Le Mans: Pole position pro BMW
Podruhé za sebou vyjede tým BMW Motorrad France Thevent ve složení Sebastien Gimbert, Damian Cudlin a Erwan Nigon do závodu 24-hodin Le Mans z Pole position. Druhé místo si vybojovali Julien Dacosta, Gregory Leblanc a Fredy Foray z týmu SRC Kawasaki. Suzuki Endurance v sestavě Vincent Philippe, Anthony Delhalle a Takuya Tsuda se musela spokojit s místem třetím.

Na místě čtvrtém a pátém skončili Yamaha France GMT94 (Dvid Checa, Kenny Foray, Matthieu Lagrive) a Monster Yamaha Austria (Igor Jerman, Steve Martin, Gwen Giabbani). Za slovenským týmem Maco Racing (Gregory Junod, Gregg Black, Lucas de Carolis) se dále umístili Horst Saiger, Roman Stamm a Jerome Tangre ze stáje Bolliger Team Switzerland.

V kubatuře Superstock byl nejlepším tým Motors Events AMT.

24 Heures Moto Le Mans 2012 - kvalifikace

01- BMW Motorrad France Team Thevent – BMW S1000RR – Gimbert/Cudlin/Nigon – 1’37.323 (EWC)
02- Team Kawasaki SRC – Kawasaki ZX-10R – Da Costa/Leblanc/Foray – + 0.317 (EWC)
03- Suzuki Endurance Racing Team – Suzuki GSX-R 1000 – Philippe/Delhalle/Tsuda – + 0.522 (EWC)
04- Yamaha France GMT94 Michelin – Yamaha YZF R1 – Checa/Foray/Lagrive – + 0.614 (EWC)
05- Monster Energy Yamaha YART – Yamaha YZF R1 – Jerman/Martin/Giabbani – + 1.428 (EWC)
06- Maco Racing Team – Yamaha YZF R1 – Junod/Black/De Carolis – + 2.209 (EWC)
07- Bolliger Team Switzerland – Kawasaki ZX-10R – Saiger/Stamm/Tangre – + 2.333 (EWC)
08- Honda TT Legends – Honda CBR 1000RR – McGuinness/Donald/Gines – + 2.541 (EWC)
09- Motors Events AMT – Suzuki GSX-R 1000 – Savary/Chabosseau/Dietrich – + 2.591 (SST)
10- National Motos – Honda CBR 1000RR – Bocquet/Buisson/Masson – + 2.615 (EWC)
11- MCP Starteam 67 – Suzuki GSX-R 1000 – Lucas/Hardt/Pouhair – + 2.618 (SST)
12- Yamalube Folch Endurance – Yamaha YZF R1 – Ribalta/Tizon/Dos Santos – + 2.763 (EWC)
13- Junior Team Suzuki LMS – Suzuki GSX-R 1000 – Guittet/Tangre/Enjolras – + 2.805 (SST)
14- Penz 13 Kraftwerk Herpigny – BMW S1000RR – Vos/Vallcaneras/Pridmore – + 2.812 (SST)
15- Team Louit Moto 33 – Kawasaki ZX-10R – Perret/Salchaud/Chevaux – + 2.893 (SST)
16- Team 18 Sapeurs Pompiers – BMW S1000RR – Molinier/Prulhiere/Briere – + 3.058 (EWC)
17- AM Moto Racing Competition – Suzuki GSX-R 1000 – Loiseau/Maitre/Moreira – + 3.064 (SST)
18- Team Raffin Motos – MV Agusta F4 – Polesso/Mahias/Buffard – + 3.152 (Open)
19- DG Sport Herock – Yamaha YZF R1 – Van Keymeulen/Cudlin/Vizziello – + 3.215 (SST)
20- 3D Endurance Moto Center – Kawasaki ZX-10R – Egea/Di Carlo/Holub – + 3.261 (SST)
21- No Limits Motor Team – Suzuki GSX-R 1000 – Perotti/Saltarelli/Casas – + 3.531 (SST)
22- RAC 41 Yamaha Avenue Ipone – Yamaha YZF R1 – Denis/Brivet/Gantner – + 3.536 (EWC)
23- TRT 27 City Bike – Suzuki GSX-R 1000 – Depoorter/Hedelin/Houssin – + 3.810 (EWC)
24- SH Technologie Scrubs – BMW S1000RR – Jaulneau/Teramoto/Demarey – + 3.865 (EWC)
25- Atomic Motorsport – Suzuki GSX-R 1000 – Bellucci/Jond/Devoyon – + 3.904 (SST)
26- Viltais Racing Division – Yamaha YZF R1 – Bardet/Besnard/Berthome – + 4.158 (SST)
27- Team FMA Assurances – Honda CBR 1000RR – Mackels/Fissette/Morin – + 4.211 (EWC)
28- Metiss JLC Moto – Metiss JBB – Michel/Huvier/Cheron – + 4.375 (Open)
29- Dunlop Motors Events – Suzuki GSX-R 1000 – Wolf/Cholvin/Richert – + 4.509 (EWC)
30- MCS Racing Ipone – Suzuki GSX-R 1000 – Saseta/Erceg/Kispataki – + 4.946 (SST)
31- Team Cognage SP Racing – Honda CBR 1000RR – Echard/Dumain/Thillier – + 4.980 (EWC)
32- AZ Moto Expert – Suzuki GSX-R 1000 – Mezard/Niviere/Dupuy – + 5.134 (SST)
33- Slider Endurance – Yamaha YZF R1 – Ayer/Szalai/Meco – + 5.252 (EWC)
34- Alpes Endurance – BMW S1000RR – Chevre/Tsitos/Pesselier – + 5.287 (SST)
35- Aprilia Le Mans 2 Roues – Aprilia RSV4 – Boue/Parisse/Le Royer – + 5.486 (SST)
36- Racing Team Sarazin – Kawasaki ZX-10R – Gerouah/Kokes/Bernon – + 5.535 (SST)
37- Team Bike Design Benelux – Kawasaki ZX-10R – Sinke/De Witt/De Cooremeter – + 5.749 (EWC)
38- Motoracingparts Penz 13 – BMW S1000RR – Villeau/Buclin/Yoshinari – + 6.047 (SST)
39- Motobox Kremer – Suzuki GSX-R 1000 – Scherrer/Paavilainen/Bauer – + 6.120 (EWC)
40- FRT ZX Moto – Kawasaki ZX-10R – Garonnat/Delegue/Patault – + 6.270 (SST)
41- Team GP Moto – Kawasaki ZX-10R – Predonzan/Boizart/Lanziani – + 6.139 (SST)
42- Team R2CL – Suzuki GSX-R 1000 – Baratin/Diguet/Capela – + 6.408 (EWC)
43- Moto Racing 113 – Yamaha FZ1 – Tauziede/Charpin – + 6.557 (Open)
44- Team Racing 85 – Kawasaki ZX-10R – Gaufreteau/Landreau/Grelaud – + 6.969 (SST)
45- 3A Courtage Team RPM – Kawasaki ZX-10R – Lorillon/Dumas/Yvin – + 7.222 (SST)
46- Space Moto – Suzuki GSX-R 1000 – Deneque/Gallerand/Roche – + 7.362 (EWC)
47- 2S Endurance – Suzuki GSX-R 1000 – Francois/Poinfoux/Guillarme – + 7.732 (EWC)
48- Union/Lilja Racing Sweden – BMW S1000RR – Lilja/North/Kesseli – + 7.796 (EWC)
49- Slick Team Endurance – BMW S1000RR – Boucle/Bouvet/Loyau – + 7.845 (EWC)
50- Motos Actives Sport 14 – Suzuki GSX-R 1000 – Passat/Pigeon/Rosa – + 7.870 (SST)
51- Team Cognage SP Racing – Honda CBR 1000RR – Boulange/Kipp/Goetschy – + 7.894 (EWC)
52- Ecurie Chrono Sport – Kawasaki ZX-10R – Herveaux/Pibolleau/Bergeron – + 8.077 (SST)
53- Team Flemmbo Dijamant Serbia – Kawasaki ZX-10R – Dehaye/Cersosimo/Ortiz – + 8.257 (EWC)
54- Scuderia Zone Rouge – Ducati 1199 Panigale – Pagani/Ancelin/Royer – + 8.404 (Open)
55- Acro Racing Team – Yamaha YZF R1 – Jean/Grimber/Lucas – + 10.758 (SST)

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.00
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist