Kvalifikace na Bol d'Or 24

76. ročník populární závodu "Bol d'Or 24-Hour" který patří do pětidílného seriálu World Endurance Championship, má za sebou kvalifikaci, ve které dominovala trojice na motocyklu japonské Yoshimura Suzuki ve složení Vincent Philippe, Fabien Foret a Anthony Delhalle.

Kvalifikace na Bol d
Na druhém místě skončili jezdci SRC Kawasaki Julien da Costa, Gregory Leblanc a Olivier Four (1:40.853) a třetí byla trojice David Checa, Matthieu Lagrive a Kenny Foray na motocyklu Yamaha France GMT, která dosáhla času 1:41.078.

76ème Bol d’Or - kvalifikace

01- Suzuki Endurance Racing Team – Suzuki GSX-R 1000 – Philippe/Delhalle/Foret – 1’40.514 (EWC)
02- Team Kawasaki SRC – Kawasaki ZX-10R – Da Costa/Leblanc/Four – + 0.339 (EWC)
03- Yamaha GMT94 Michelin Yamalube – Yamaha YZF R1 – Checa/Foray/Lagrive – + 0.564 (EWC)
04- BMW Motorrad France Thevent – BMW S1000RR – Gimbert/Cudlin/Nigon – + 0.579 (EWC)
05- Monster Yamaha YART – Yamaha YZF R1 – Jerman/Martin/Giabbani – + 1.054 (EWC)
06- Louit Moto 33 – Kawasaki ZX-10R – Baz/Guarnoni/Chevaux – + 1.935 (SST)
07- Bolliger Team Switzerland – Kawasaki ZX-10R – Saiger/Stamm/Tangre – + 2.078 (EWC)
08- Junior Team Suzuki LMS – Suzuki GSX-R 1000 – Guittet/Tangre/Enjolras – + 2.124 (SST)
09- Yamahalube Folch Endurance – Yamaha YZF R1 – Ribalta/Dos Santos/Tizon – + 2.664 (EWC)
10- National Motos – Honda CBR 1000RR – Monge/Bocquet/Masson – + 2.690 (EWC)
11- Honda TT Legends – Honda CBR 1000RR – Donald/McGuinness/Johnson – + 2.880 (EWC)
12- Team Motors Events – Suzuki GSX-R 1000 – Savary/Dietrich/Moreira – + 2.943 (SST)
13- Maco Racing – Yamaha YZF R1 – Pridmore/Junod/Balck – + 2.998 (EWC)
14- AM Moto Racing – Suzuki GSX-R 1000 – Loiseau/Denis/Maitre – + 3.114 (SST)
15- Starteam 67 – Suzuki GSX-R 1000 – Lucas/Hardt/Diguet – + 3.350 (SST)
16- RAC 41 Yamaha Avenue Ipone – Yamaha YZF R1 – Brivet/De Carolis/Gantner – + 3.372 (SST)
17- Team 18 Sapeurs Pompiers – BMW S1000RR – Molinier/Prulhiere/Briere – + 3.553 (EWC)
18- TRT 27 City Bike – Suzuki GSX-R 1000 – Depoorter/Hedelin/Houissin – + 3.634 (EWC)
19- Penz13 Kraftwerk Herpigny – BMW S1000RR – Auger/Fastre/Vallcaneras – + 3.632 (SST)
20- Atomic Motorsport – Suzuki GSX-R 1000 – Muteau/Lalevee/Jond – + 3.845 (SST)
21- Team Raffin Motos – MV Agusta F4 – Slachaud/Polesso/Buffard – + 3.998 (Open)
22- DG Sport Herock – Yamaha YZF R1 – Van Keymeulen/Cudlin/Vizziello – + 4.180 (SST)
23- MCS Racing Ipone – Suzuki GSX-R 1000 – Devoyon/Bellucci/Saseta – + 4.200 (SST)
24- 3D Endurance Moto Center – Kawasaki ZX-10R – Debise/Delegue/Holub – + 4.272 (SST)
25- Team FMA Assurances – Honda CBR 1000RR – Sotter/Mackels/Morin – + 4.414 (EWC)
26- Tati Team – Kawasaki ZX-10R – Perrault/Deletrez/Echard – + 4.539 (SST)
27- SH Technologie Scrubs – BMW S1000RR – Pouhair/Teramoto/Demarey – + 4.602 (EWC)
28- TSV Volpke by Schubert – BMW S1000RR – Altendorfer/Kispataki/Reichmann – + 4.743 (SST)
29- Moto AIN Racing – Yamaha YZF R1 – Haquin/Mizera/Varesco – + 4.906 (SST)
30- Dunlop Motors Events – Suzuki GSX-R 1000 – Charpin/Maccio/Wolf – + 5.168 (SST)
31- No Limits – Suzuki GSX-R 1000 – Saltarelli/Erbacci/Casas – + 5.198 (SST)
32- DL Moto Racing – Kawasaki ZX-10R – Szalai/Meco/Meyer – + 5.330 (SST)
33- Viltais Racing Division – Yamaha YZF R1 – Bardet/Besnard/Rochet – + 5.404 (SST)
34- AZ Moto Expert – Suzuki GSX-R 1000 – Mezard/Mau/Navarrete – + 5.989 (SST)
35- Racing Team Sarazin – Kawasaki ZX-10R – Gerouah/Kokes/Bernon – + 6.168 (SST)
36- Team R2CL – Suzuki GSX-R 1000 – Capela/Dumain/Cheron – + 6.550 (EWC)
37- Motobox Kremer – Suzuki GSX-R 1000 – Gaziello/Scherrer/Paavilainen – + 6.733 (EWC)
38- Aprilia Le Mans 2 Roues – Aprilia RSV4 – Boue/Parisse/Le Royer – + 6.811 (SST)
39- TMS Racing – Honda CBR 1000RR – Gaillard/Henriques/Palaccio – + 7.115 (SST)
40- Team Racing+ Oui FM – Honda CBR 1000RR – Dubarle/Tabieres/De Souse – + 7.581 (SST)
41- Ecurie Chrono Sport – Kawasaki ZX-10R – Herveux/Pibolleau/Segura – + 7.584 (SST)
42- Flemmbo Dijamant Serbia – Kawasaki ZX-10R – Bosio/Cersosimo/Dehaye – + 7.873 (EWC)
43- Motoracingparts – BMW S1000RR – Lehnherr/Jourdan/Gigiger/Coiro – + 7.886 (SST)
44- BI-Meca Racing Team – Kawasaki ZX-10R – Feuillee/Pons/Bergeron – + 7.908 (SST)
45- Motos Actives Sport 14 – Suzuki GSX-R 1000 – Pigeon/Pigeon/Roche – + 7.986 (SST)
46- Space Moto – Suzuki GSX-R 1000 – Nouvellon/Deneque/Gallerand – + 8.150 (EWC)
47- Acro Racing Team – Yamaha YZF R1 – Jean/Grimber/Lucas – + 8.968 (SST)
48- PLV Racing – Yamaha YZF R1 – Lerat/Sajoux/Besson – + 9.120 (SST)
49- Max et Yann Racing – Suzuki GSX-R 1000 – Thepaut/Cury/Laniel – + 9.183 (EWC)
50- Team Racing 85 – Kawasaki ZX-10R – Gaufreteau/Landreau/Perrin – + 9.762 (SST)
51- 24 Racing Lesmotard.com – BMW S1000RR – Delage/Romanens/Bruno – + 10.496 (SST)
52- SRET 666 – BMW S1000RR – Delanoe/Lepand/Leroy – + 10.996 (EWC)
53- YD Racgin CG Motos – Kawasaki ZX-10R – Thouxet/Deneque/Belmomme – + 11.147 (SST)
54- Team ACR 74 – Suzuki GSX-R 1000 – Huguenin/Schertenleib/Petitjean – + 11.180 (SST)
55- Leman Racing – BMW S1000RR – Villarroya/Monnot/Vinet – + 11.863 (EWC)

Závod začíná dnes v 15.00 hodin a živě ho přenáší Motors TV a Sport+ od 14.30 hodin.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist